FinExpert.e15.cz

Nástup generace mladých úplatných policistů


Root  |  20. 05. 2005 10:32

A nejmene ty dve tretiny jsou natolik hloupe, ze je takovy jednoduchy test odhali. Ta zbyla tretina je jen o neco chytrejsi.

 

 | 
P.  |  20. 05. 2005 11:38

Velká část kluků co jde k policii tam jde proto, že na takovém místě si může lehce "přilepšit".

 | 
josef  |  20. 05. 2005 11:55

no, tak ted uz maji studii na papire a vedi uz oficialne co ja vim uz nekolik let. a stane se neco??? zvysi mi snad dane aby policajti meli vic penez a nemuseli brat uplatky? asi se k nim taky pridam jestli je to tak easy a nikdo s nicim nic neudela.

 | 
Tomáš  |  22. 05. 2005 09:43


Stačí se podívat např. na chování dopraváků - např. u nás si zasedli (kromě starých škodovek) na upravená auta (na vysvětlení - já takové nemám) - že upravené auto je v daleko lepším stavu než jiné? Nezájem. Jediná jejich argumentace je, že něco neodpovídá zastaralé vyhlášce. Jediné co umí je vyhrožování pokutami a odebráním techničáku, jsou časté kontroly /např. přímo čekají, až takové auto vyjede z parkoviště nebo garáže/.  Možná by o to ani nešlo, ale kontroly se týkají pouze těch, kteří nejsou jejich známí. Ti jsou v pohodě. Nejlepší na tom je, že ti stejní "policisté", co nemilosrdně pokutují řidiče, po pracovní době sednou do svého rádoby upraveného vozu a jezdí po silnicích jako prasata. A dá jim někdo pokutu? Jistě že ne!  Takže je to pouhá šikana a závist ze strany naší české policie.

A když někdo opravdu porušuje neustále předpisy, jezdí ve městě jako prase a každý o tom ví? Každý kromě našich policistů, kteří zatím v klidu měří 20m před cedulí konec obce.

Mimochodem, kdo a proč by dnes chodit na policajta (řadového). Jenom ten, kdo to nemá v hlavě v pořádku a chce si přijít na pěkný peníze.

A to se ještě nebavíme o botičkové policii - naposled jsem špatně zaparkoval, protože prý někam dali přenosný zákaz zastavení. Ovšem automat na lístky fungoval dál, žádné upozornění. Takže jsem dostal pokutku. A ta kočka o dvě auta přede mnou? Myslíte, že ta pokutu dostala?

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená