FinExpert.e15.cz

Najděte zaměstnání na veletrhu práce

Najděte zaměstnání na veletrhu práce

Jste nezaměstnaní, ale nechcete sedět doma a čekat, až vám úřad práce najde místo, neodpovídající vaší kvalifikaci a představám? Nebo práci máte, ale nejste spokojení a uvítali byste změnu? Studujete a chcete již při studiu získat praxi v oboru?

S nadcházejícím podzimem se blíží i období veletrhů práce, které při troše štěstí mohou vaše hledání zkrátit. Na jednom místě zde potkáte velký počet zaměstnavatelů, kteří nabírají zaměstnance, většina veletrhů nabízí doprovodný program ve formě přednášek a seminářů, které pomohou usnadnit si cestu k práci.

Profesia days (PVA EXPO Praha Letňany, 23.–24. 9. 2013)

Součástí veletrhu je kariérní poradenství a doporučení pro životopisy, desítky workshopů a přednášek zaměřených na zvýšení vašich šancí získat práci, možnost otestovat si jazykové a počítačové znalosti.

Veletrhu se stejně jako loni zúčastní i Zastoupení Evropské komise v ČR a partneři, kteří prostřednictvím odborných přednášek informují a pomohou najít práci v zemích EU, příp. přímo v aparátu EU. Jaké české doklady o vzdělání mají platnost i v zahraničí, jak obstát v mezinárodní konkurenci, jak to je se sociálním zabezpečením či zdravotním pojištěním a na co si dát v zahraničí pozor při uzavírání pracovní smlouvy?

Více na: http://www.profesiadays.cz/

Nabídka přednášek: http://www.profesiadays.cz/prednasky

JobChallenge (Brno, Wannieck Gallery, 13. 11. 2013)

Kariérní centrum Masarykovy univerzity ve spolupráci s Poradenskými centry Mendelovy univerzity v Brně a Vysokého učení technického v Brně letos pořádají pro studenty a absolventy vysokých škol již 7. ročník setkání se zástupci významných společností.

Více na http://www.jobchallenge.muni.cz

Career Days (5. – 6. 11. 2013, virtuální)

Veletrh Career Days má svou tradici, kterou rozšířil o virtuální akci. Výsadou této přehlídky pracovních příležitostí je účast samotných HR specialistů z prezentovaných firem. Pro návštěvníky jsou připraveny tréninky a konference, které jim pomohou zlepšit jejich schopnosti a dovednosti.

Více na http://www.careerdays.cz/

Pro Job (Ostrava, 6.–7. 12. 2013)

Cílem výstavy je nabídnout konkrétní pracovní pozice, kurzy, rekvalifikace a jiné pracovní a vzdělávací možnosti. Zároveň zde budou přednášky a semináře, které pomohou usnadnit si cestu k práci. I tohoto veletrhu se zúčastní Zastoupení Evropské komise v ČR a partneři. Vstup zdarma.

Více na: http://www.cerna-louka.cz/akceN_72/

Jobs Expo (Výstaviště Praha Holešovice, 27.- 18. 3. 2014)

Součástí veletrhu bude souběžně probíhající mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh LINGUA SHOW 2014, který zprostředkovává maximum důležitých informací v oblasti jazykového vzdělávání a celoživotního vzdělávání.

Více na: http://www.jobsexpo.cz/

Kariéra PLUS (Aula VŠB-TUO Ostrava, 11. 3. 2014)

Největší veletrh pracovních nabídek v Moravskoslezském kraji. Podobně jako v loňském roce organizátoři předpokládají, že se ho zúčastní více než 100 firem. Veletrhu se mohou zúčastnit všichni studenti a absolventi vysokých škol z České republiky.

Více na http://www.vsb.cz/karieraplus/cs/

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená