FinExpert.e15.cz

Na výstavu s bankovními výhodami

Jak čerpat dotace z EU a získat zvýhodněné bankovní služby a úvěry? Máme pro vás tip na výstavu Země živitelka.
Na výstavu s bankovními výhodami

Na letošní zemědělské výstavě Země živitelka, která proběhne v Českých Budějovicích od 23. do 28. srpna, můžete navštívit i stánek GE Money Bank a využít zvýhodněných služeb. Pro zemědělce, kteří potřebují poradit s financováním, bude k dispozici stánek se specializovanými bankéři. Součástí prezentace této banky budou také dva odborné semináře na téma Investice v zemědělství s podporou Evropské unie a Financování zemědělských bioplynových stanic. Každý, kdo do 30. listopadu 2007 vyčerpá úvěr na zemědělskou techniku v minimální výši 1,5 mil. korun, dostane dárek v podobě satelitní navigace zdarma.

Semináře pro získání dotací

„Letos jsme se zaměřili především na získávání dotací z EU. Jsme schopni zemědělcům poradit, jak o dotace zažádat a následně čerpat,“ potvrdila redakci FinExpert.cz Iva Prokopová z GE Money Bank. „Naši bankéři zde také budou nabízet vybrané finanční produkty za výhodnějších podmínek. Stánek GE Money Bank najdou zájemci v pavilonu Z.“

Ve spolupráci s poradenskou firmou AgroConsult Bohemia připravila GE Money Bank v rámci veletrhu dva semináře. Jejich témata jsou Investice v zemědělství s podporou Evropské unie a Financování zemědělských bioplynových stanic. Oba semináře se konají v pátek 24. srpna od 10, respektive 12 hodin.

Dárek v podobě satelitní navigace

Pro zájemce, kteří projeví zájem o nákup zemědělské techniky, v době od 23. do 31. srpna 2007 vyplní s bankéřem certifikát a úvěr vyčerpají v minimální výši 1,5 milionu korun včetně DPH do 30. listopadu 2007, má GE Money Bank připravený dárek. Jde o satelitní navigaci Garmin Nüvi 250 s podrobnými mapami 33 zemí západní a východní Evropy.

Zpracování úvěru zadarmo

Rakouská Waldviertler Sparkasse von 1842 (WSPK) během výstavy láká na úvěry, ty budou zpracovány zdarma a poskytnuty od 1 % z financované částky (zbytek profinancuje PGRLF). "Zastoupení WSPK najdete u našich partnerů, firmy Agrall a firmySome, kde budou úvěroví specialisté z WSPK zájemcům k dispozici", potvrdil FinExpert.cz Radim Lukeš z WSPK.

Financování v zemědělství se dlouhodobě věnuje právě GE Money Bank a rakouská Waldvierlter Sparkasse von 1842. Tyto banky mají i širokou nabídku produktů určených speciálně pro zemědělce. Dle výše objemu poskytnutých úvěrů je však GE Money Bank ve financování zemědělců  jedničkou na českém trhu. Objem portfolia zemědělských úvěrů GE Money Bank činil k 31. březnu 2007 téměř 7 miliard korun, přičemž celkové portfolio těchto úvěrů v České republice dosahovalo 25,4 miliardy korun.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená