FinExpert.e15.cz

Mimořádná splátka úvěru a předčasné splacení u GE Money Bank zdarma

Praha, 4. října 2010

GE Money Bank reaguje na požadavky klientů po větší flexibilitě při splácení spotřebitelského úvěru Expres půjčka a nyní jim umožňuje uskutečnit bez jakéhokoliv poplatku či sankce mimořádnou splátku nebo úvěr předčasně splatit. Týká se to všech klientů, kteří si zřídí Expres půjčku od 1. října do konce roku 2010. Přičemž možnost bezplatné mimořádné splátky či předčasného splacení budou mít po celou dobu trvání půjčky, která může být od 24 až do 96 měsíců.

„Vedle výhodné úrokové sazby, která se u Expres půjčky pohybuje od 5,7 % p. a., je pro klienty důležitá i flexibilita a volnost při splácení půjčky. Proto jsme jako jeden z významných atributů Expres půjčky již dříve zavedli nastavení data měsíční splátky, podle toho, kdy to klientům nejlépe vyhovuje – například s ohledem na datum výplaty - a v případě potřeby ho během čerpání úvěru měnit.

Mimořádné splátka či předčasné splacení

Nyní přicházíme s možností bezplatné mimořádné splátky či předčasného splacení Expres půjčky. Podobnou cestou jdeme i u dalších úvěrových produktů, když jsme například nyní umožnili zdarma ročně splatit až 20 % výše hypotéky,“ řekl Milan Voldřich, manažer spotřebitelských úvěrů GE Money Bank.

Podle výzkumu GE Money Bank označilo 90 % dotázaných – reprezentativní vzorek české populace – flexibilitu v oblasti splácení za nejdůležitější atribut bankovního úvěru. Váha této vlastnosti úvěru pro klienty českých bank stále roste, protože v roce 2008 označilo za důležitý tento atribut 81 % dotázaných. Flexibilitu při splácení si klienti spojují s možností předčasné splátky, výběru data splátky, počtu splátek či možnost mimořádné splátky.

Expres půjčka je neúčelový úvěr ve výši od 30 do 600 000 Kč, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné zajištění, přičemž o poskytnutí rozhoduje na počkání. Do 5 minut od podpisu smlouvy, má již klient peníze na účtu. Dobu splatnosti si zákazníci mohou standardně zvolit podle svých požadavků v délce 24 až 96 měsíců.

Podmínky k získání úvěru

K získání Expres půjčky musí být klient starší 18 let, mít trvalé bydliště na území České republiky a trvalý zdroj příjmů. Dále je zapotřebí mít založený běžný účet u GE Money Bank, ze kterého se budou hradit splátky. Ten lze velice rychle a zdarma založit přímo na pobočce.

Expres půjčka je dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších půjček v České republice. V roce 1999 byla prvním neúčelovým, nezajištěným spotřebitelským úvěrem s vyřízením na počkání na českém trhu.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená