FinExpert.e15.cz

MEXX REALITY: Nabízí jako první realitní kancelář kreditní kartu

Novinka umožňuje bleskovou rezervaci vyhlédnuté nemovitosti.

Jako první realitní kancelář na českém trhu nabízí společnost MEXX Reality svým klientům vlastní kreditní karty. Ty mají pomoci zejména lidem, kteří si vyhlédnou nemovitost, ale nemají dostatek prostředků na složení rezervačního poplatku.

„Nová služba umožňuje velmi rychlé a jednoduché získání prostředků na rezervaci vyhlédnuté nemovitosti. Stačí, když klient navštíví naši kancelář. Prodejce s ním okamžitě vyřídí žádost o vydání kreditní karty spolu se stanovením výše úvěrového rámce. Během 30 minut dochází ke schválení kreditní karty a zájemce má nemovitost zamluvenou,“ uvedl generální ředitel MEXX Reality Zdeněk Materna. Vlastní kartu, o kterou lze zažádat rovněž prostřednictvím webových stránek www.mexxreality.cz, pak dostane klient poštou během několika dní.

MEXX Reality má nyní díky kartě nejucelenější program péče o zákazníky na tuzemském realitním trhu. „Vydáním karty péče nekončí. Naše společnost HYPO Finance CZ vyřizuje pro klienty hypotéky a díky velkým objemům transakcí je schopna zajistit špičkové podmínky. Samozřejmostí u nás je, že naši proškolení makléři asistují kupujícím i prodávajícím po celou dobu transakce,“ doplnil Materna.

Kreditní kartu vydává MEXX Reality dohromady se společností Credium, a. s. Vydání karty, stejně jako vedení účtu jsou v prvním roce zdarma. Bezplatné mohou být i v dalších letech, pokud klient utratí prostřednictvím karty alespoň 35.000 korun za rok. Karta má velmi zajímavé bezúročné období v délce až 50 dní. „To je dostatečně dlouhé k vyřízení celé hypotéky. Za rezervaci nemovitosti tak klient nemusí platit ani korunu navíc. Další výhodou je, že majitelům karty a jejich rodinným příslušníkům poskytujeme slevy ve výši 10% u služeb do 70 tisíc Kč a nad tuto částku pak dokonce 15%. Tyto slevy mohou klienti uplatnit v rámci dalších prodejů a nákupů nemovitostí přes naši společnost. V konečném důsledku to znamená, že v budoucnu klient při využívání našich služeb může prostřednictvím naší kreditní karty ušetřit i několik desítek tisíc korun,“ doplnil Materna.

Kartu lze dále používat i k běžným nákupům. Je možné k ní uzavřít komplexní pojištění. Jedná se jednak o pojištění schopnosti splácet úvěr, které klienta ochrání v případě neočekávaných a těžkých životních situací jako jsou třeba nemoc a ztráta zaměstnání. Dalšími druhy jsou pojištění proti zneužití karty, tj. proti případným finančním ztrátám v důsledku odcizení či ztráty, a cestovní pojištění, výhodné zejména při cestách do zahraničí, během dovolené nebo pracovních cest. Ke kartě, jejíž úroková míra po uplynutí bezúročného období nebo u výběrů z bankomatu je 21 procent, se váže i zajímavý věrnostní program, zaručující slevy u partnerských firem (podrobnosti na www.mexxreality.cz/karta).

Seznam partnerů a výhod kreditní karty Mexx Reality v rámci věrnostního programu společnosti Credium, a.s.

Partner

Nabízená výhoda

Čepro

Sleva 0,20 Kč/litr u pohonných hmot v síti čerpacích stanic EuroOil

Optimalit

Pojišťovací makléřská společnost Optimalit zajistí slevy až 20 na zákonné a havarijní pojištění vozidel u České pojišťovny a Kooperativy

GDP Service Team

Prodejce autopříslušenství nabízí slevu 25% na nové pneumatiky, 20 procent na pneumatiky s disky a 15 procent na disky kol

Defend Group

Sleva 10-15 % na značková zabezpečovací zařízení do automobilů

ACA

Asistenční služba uděluje slevu 20 % na kartu ACA 123

Sixt, Czechocar CS

Slevy 10-20 % v půjčovnách automobilů

Molpir

Sleva 10 % od prodejce na navigační systémy do automobilů

CK Fischer

Sleva 8% ze základní katalogové ceny zájezdů

Czechocar CS

Sleva 8 % z ceny ubytování v pražských apartmánech a villadomech

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená