FinExpert.e15.cz

*McDonald´s vsadil na zábavu

Novinky z českého internetu.

Nové stránky www.nakupy.ihned.cz nabízí návštěvníkům serveru iHNed bílé zboží, spotřební elektroniku, počítače a zdravotní doplňky. Domovská stránka odkazuje na Obchodní dům iHNed, v němž si můžete objednat on-line archívy periodik vydavatelství Economia.

Tradiční přílohu ke svátku zamilovaných spustil server iDNES. Na adrese http://revue.idnes.cz/valentyn.asp najdete kromě klasických rubrik, jako jsou Erotická inspirace, či Partnerský horoskop také aktuální tipy na dárky nebo valentýnské recepty.

Možnosti vyhledávání rozšiřuje na portálu Atlas.cz nový systém od firmy Jyxo. Fulltext vedle nalezených stránek navrhuje i s nimi související internetové adresy, nabízí textové náhledy, dokáže hledaná slova ohýbat nebo doplňovat diakritiku.

B&P Consulting představila řešení pro řízení dodavatelsko-odběratelského vztahu e-Nákup. Systém je určen středním a větším společnostem, není oborově zaměřen a lze ho přímo napojit na stávající ERP sytém.

Rekordní návštěvnost zaznamenal během druhé volby prezidenta zpravodajský server iDNES – 143 411 unikátních čtenářů, což je o téměř 11 000 čtenářů více než v den první volby. Denní průměr činí cca 80 000 unikátních adres.

Simopt dokončil e-shop pro výrobce doplňků v oblasti audio, DVD, foto-video a počítačů společnost Case Logic na adrese www.caselogic.cx.

Forrest Gump vytvořili pro McDonald´s novou prezentaci (www.mcdonalds.cz), která na rozdíl od předešlé vsadila na maximum zábavy. Současně byla spuštěna internetová soutěž McRallye II.

Firma Šilhavý uvádí na trh nový publikační systém Rozruch 2.0, který kromě hlavních funkcí nabízí propojení na elektronický obchod Zoner inShop3.

Symbio vytvořilo internetovou prezentaci Jazykového Studia Universum na adrese www.jsu.cz. Návštěvníkům nabízí kromě výukových kurzů, překladů a tlumočení, také řadu balíčků služeb a speciálních nabídek.

Symbio spustilo evropský vyhledávač hotelů EU Hotels (www.eu-hotels.net). Stránky jsou připraveny v šesti jazykových verzích, přičemž každé zařízení má v rámci stránek svou vlastní prezentaci.

Přístup k souboru elektronických slovníků a encyklopedií z vydavatelství Oxford University Press – Oxford Reference Online – získaly do konce roku 2003 naše akademické instituce a knihovny (www.oxfordreference.com). Soubor, který dodává Albertina icome Praha, je financován z grantového programu ministerstva školství.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená