FinExpert.e15.cz

mBANK: mBUSINESS KONTO – první podnikatelský účet v ČR bez podmínek

Ani podnikatelé už nemusejí nesmyslně tratit na bankovních poplatcích.

U mBank dostanou jak nejvýhodnější účet na trhu, tak výjimečné zhodnocení vkladů.
Bezjakýchkoliv podmínek a povinností. Tak, aby jim podnikání vynášelo co nejvíc.

„Cíleně se vydáváme opačnou cestou než ostatní banky, které zajímají v první řadě velké podniky a střední firmy. mBank záměrně oslovuje skupinu zhruba milionu drobných podnikatelů, kteří si zaslouží férový přístup bez podmínek a výjimečnou nabídku,“ říká generální ředitel mBank Jiří Báča.

Abychom mohli živnostníkům dát nejlepší účet na trhu, provedli jsme průzkum zaměřený na jejich bankovní potřeby. Bezplatné vedení účtu považuje za svou výhodu 91 procentpodnikatelů, 87 procent z nich pak chce mít non-stop přístup k penězům přes internetové bankovnictví. mBank jim proto ušila konto na míru – všechny klíčové položky držíme pod cenami bankovní konkurence!

Vedení účtu, platební karta, tři výběry doma a všechny v zahraničí – všechno za 0 Kč. Živnostníci nezaplatí nic ani za veškeré příchozí platby a odchozí platby v rámci mBank. Výhody mBUSINESS KONTA platí úplně pro všechny. Žádné podmínky, výjimky, nebo poznámky pod čarou, žádné povinné vklady nebo obraty.

„V posledních několika letech se český bankovní trh vyznačuje tím, že podnikatelům nabízí hlavně pseudovýhodné balíčky. Řadu služeb nakonec klient vůbec nevyužije, jiné mu zase chybí. U mBank podnikatel využije jenom to, co potřebuje a nezaplatí ani korunu navíc. V konečném důsledku u mBank ušetří stovky korun. Žádný marketingově zabalený balíček, který je nevýhodný, u nás nedostane,“ dodává Jiří Báča.

Aby podnikatelé vydělali skutečně co nejvíc, vytvořili jsme pro ně atraktivní spoření. mBUSINESS eMAX zhodnotí všechny vklady úrokem 3% p.a. Jakoukoliv částku, bez podmínek, bez povinného minimálního vkladu nebo zůstatku. Tím se zcela vymyká zvyklostem českého bankovního trhu.

mBUSINESS KONTO i mBUSINESS eMAX jsou navrženy speciálně pro potřeby podnikatelů – fyzických osob. Pokud hledají co nejefektivnější řešení pro své on-line platby, pak je pro ně ideální služba mTransfer. V tuto chvíli registrujeme zájem už stovek on-line obchodníků, kteří chtějí a začínají s mBank spolupracovat. Vedle rychlosti služby je láká i bezkonkurenční cena – 50 Kč měsíčně bez ohledu na to, kolik plateb za tu dobu přijmou.

Veškeré informace týkající se nových podnikatelských účtů mBank najdete zde.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená