FinExpert.e15.cz

MasterCard World boduje u další české banky

Praha, 15. září 2010

Celosvětově rozšířená platforma karet MasterCard World má na českém trhu další přírůstek. Druhou World kreditní kartu s názvem Miles & More přináší do Čech UniCredit Bank ve spolupráci s aeroliniemi Lufthansa. Za platbu každodenních výdajů mohou držitelé této karty získávat od Lufthansy volné míle pro své cestování společně s dalšími bonusy od partnerů ze Star Alliance, jedné z největších celosvětových leteckých sítí.  Miles & More je v Evropě nejrozšířenějším a nejúspěšnějším věrnostním programem pro cestující.

Společnost MasterCard ve spolupráci s UniCredit Bank Česká republika a aeroliniemi Lufthansa přináší na trh druhou kreditní kartu platformy MasterCard World. Jedná se o unikátní a flexibilní karetní platformu, která umožňuje vydávajícím bankám uspět v konkurenčním boji o uspokojení požadavků držitelů kreditních karet, především těch prestižních.

World kreditní karta s názvem Miles & More, typu standard a gold, nabízí svým držitelům řadu výhod. K benefitům kreditní karty Miles & More patří například vstupní bonus 2 000 mil u typu standard a 4 000 mil u typu gold, neomezená platnost nasbíraných mil nebo cestovní pojištění zdarma u obou typů karet. S touto kreditní kartou mohou držitelé rovněž čerpat výhody partnerů z letecké sítě Star Alliance, která patří k největším na světě. U kreditní karty Miles & More gold se navíc zákazníci stávají členy věrnostního programu MasterCard Elite, který poskytuje další benefitní nabídky. Miles & More je v Evropě nejrozšířenějším a nejúspěšnějším věrnostním programem pro cestující Pro více informací o produktu můžete navštívit www.unicreditbank.cz/milesandmore.

„Platforma MasterCard World je určena zákazníkům, kteří oceňují přidanou hodnotu za své vydané peníze. Všední nákupy pro ně tak mohou být díky získávání volných mil s Lufthansou ještě mnohem atraktivnější. Platební karta Miles & More přináší svým držitelům řadu výhod. Kromě cestovního pojištění a pojištění proti krádeži či ztrátě karty obsahuje v ceně karty i mé oblíbené golfové pojištění. Rovněž tato karta zahrnuje automatické členství v programu MasterCard Elite, který zákazníkům přináší další možnost výhodných nákupů. Jsme rádi, že partneři jako UniCredit Bank mohou rozšiřovat MasterCard World platformu k českým zákazníkům,“ říká Brian Lang, generální ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená