FinExpert.e15.cz

MASTERCARD: Umístění v žebříčku Českých 100 nejlepších firem

Dvacet tisíc respondentů z řad české veřejnosti nominovalo 100 nejlepších firem operujících v České republice. Mezi stovkou nejlepších se umístila i společnost MasterCard. Slavnostní vyhlášení výsledků ocenění „Českých 100 nejlepších“ proběhlo v pátek večer ve Španělském sále Pražského hradu. Hlavní ceny předával prezident České republiky profesor Václav Klaus.

Společnost MasterCard Europe se umístila v prestižní anketní soutěži „Českých 100 nejlepších“. Cílem tohoto ocenění je najít a zviditelnit  v celostátním měřítku firmy, podniky či společnosti, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků. Výsledky tohoto ocenění odráží názory a zkušenosti více než 20 000 respondentů, kteří jednotlivé firmy a podniky do ocenění nominovali. V ocenění „Českých 100 nejlepších“ se mohou umístit firmy registrované v České republice z co nejširšího spektra ekonomických aktivit.

„Česká republika je pro nás v rámci středoevropského trhu velmi důležitým regionem, který v posledních letech zaznamenal dynamický rozvoj. Velký potenciál růstu do budoucna vidíme zejména v oblasti kreditních karet. Těší nás, že naše působení na zdejším trhu je pozitivně vnímáno i českými odborníky,“ uvedl Javier Perez, prezident společnosti MasterCard Europe.

„Společnost MasterCard úzce spolupracuje s bankami a reaguje na potřeby jejich klientů. Umístění v žebříčku Českých 100 nejlepších firem potvrdilo, že tato spolupráce jde správným směrem,“ komentoval ocenění Ján Čarný, generální ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.
 
Výsledky ocenění „Českých 100 nejlepších“ byly vyhlášeny během gala večera dne 24. listopadu ve Španělském sále Pražského hradu. Hlavní ceny i v letošním roce předával prezident České republiky profesor Václav Klaus. Večera se pan prezident zúčastnil v doprovodu šesti ministrů současné vlády, osmi velvyslanců významných zemí a téměř 700 českých i zahraničních významných osobností, které mají bezprostřední vztah k ekonomice České republiky.

Systém vyhodnocení a stanovení pořadí v „Českých 100 nejlepších“ využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Při nominaci jednotlivých firem vycházeli především z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti, tak i ze soukromých zkušeností s nejrůznějšími hospodářskými subjekty.

Prestižní ocenění „Českých 100 nejlepších“ pořádá již od roku 1996 společnost Comenius, pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená