FinExpert.e15.cz

MASTERCARD: Splňte si s MasterCard sen filmových hrdinů

Praha, 12. ledna 2009 – Společnost MasterCard, připravila pro všechny držitele platebních karet MasterCard a zároveň milovníky českých filmů soutěž s filmem Líbáš jako Bůh. Šanci na zajímavou výhru mají všichni, kteří během soutěžního období od 10. 1. – 28. 2. 2008 provedou platbu prostřednictvím platební karty MasterCard. Hlavní výhra čeká hned na tři šťastlivce, jejichž platba se nejvíce přiblíží průměrné hodnotě všech transakcí uskutečněných držiteli karet MasterCard v průběhu soutěže.

Tři výherci si užijí prodloužený víkend v Paříži pro dvě osoby, jako si to přáli hrdinové filmu Líbáš jako Bůh. Vítězové se mohou těšit nejen na zážitky z nejromantičtějšího města světa, ale také na slavnostní večeři s režisérkou filmu Líbáš jako Bůh, Marií Poledňákovou. Dalších deset soutěžících v pořadí obdrží od společnosti MasterCard luxusní dárkový koš plný francouzských delikates.

„Spoluprácí s českým filmem chceme veřejnosti připomenout, že právě nákup lístků do kina je jedním ze způsobů, jak lze platební kartu využívat. S platební kartou od MasterCard mohou lidé zaplatit za lístky do kina nejen u pokladny, ale také mohou využít pohodlné platby kartou přes internet,“ uvádí Pavel Javorský, ředitel kanceláře MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Nová soutěž společnosti MasterCard spojená s filmem Líbáš jako Bůh je jednou ze série kampaní, které MasterCard pro své klienty každoročně připravuje. „Tato propagace společnosti MasterCard navazuje na úspěšný komunikační koncept „K nezaplacení“. Cílem soutěže je motivovat držitele karet k placení kartou za běžné drobnější nákupy. Používání platebních karet s sebou oproti platbě hotovostí přináší řadu výhod jakými je například větší pohodlí a bezpečnost. Platební karty představují pro každého člověka jedinečnou možnost, jak si efektivně ulehčit a zjednodušit život,“dodává Pavel Javorský.

Více informací o kampaních MasterCard a používání platebních karet naleznete na www.viceomastercard.cz

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená