FinExpert.e15.cz

MasterCard: Soutěž skončila, výherci jsou známi

Držitelé platebních karet MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro si rozdělili ceny v hodnotě 1 350 000 Kč

V rámci jarní kampaně MasterCard Europe utratili držitelé karet MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro 4,156 mld. Kč. 

Praha, 8. září 2005 – Podpořit platby kartami u obchodníků a zvelebit bydlení držitelů karet měla za cíl pravidelná jarní kampaň, kterou připravila společnost MasterCard Europe pro držitele karet MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro. Součástí jarní kampaně byla také soutěž, v jejímž rámci byly mezi držitele karet rozděleny ceny v souhrnné hodnotě 1 350 000 korun.  

Soutěž pro držitele karet probíhala od 10. května 2005 do 30. června 2005. Účastnit se jí mohli všichni držitelé karet MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro, kteří během trvání akce uskutečnili alespoň pět plateb kartou za zboží nebo služby a odeslali SMS se správným tipem na otázku: „Jaký je přesný počet platebních terminálů v ČR, které akceptují karty MasterCard ke dni 20. 4. 2005?“ Správnou odpovědí byla číslovka 39 629.

Během trvání soutěže uskutečnili v obchodech držitelé karet MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro 4,273 mil. transakcí v celkovém objemu 4,156 mld. Kč. Průměrná částka na jednu transakci dosáhla 973 Kč.

„Jsme velmi rádi, že se jarní soutěž společnosti MasterCard Europe setkala s tak velkým ohlasem. Důležitým výsledkem pro nás je, že držitelé karet zjistili, že mohou své platební karty využívat ve většině obchodů a prostřednictvím platebních karet mohou uhradit i nižší částky,“ uvedl Ján Čarný, generální ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko. „V současné době připravujeme na listopad a prosinec další soutěž, ve které budou moci držitelé karet MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro vyhrát další velmi zajímavé ceny,“ dodal Ján Čarný.   

Hlavní výhru v soutěži – 350 000 Kč na zvelebení bytu, domu či zahrady s bezplatnou pomocí odborného teamu (např. bytového architekta) - vyhrál pan Eduard Hölzel, jehož platební kartu, se kterou v této soutěži platil, vydala ČSOB. Pan Hölzel bude moci využít produktů a služeb společnosti Flamant Home Interiors, u které bude svoji výhru realizovat.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená