FinExpert.e15.cz

MasterCard Česká republika spustil své stránky na Facebooku

Praha, 28. června 2011

Pro fanoušky je připravena kreativní soutěž: Staň se reklamním režisérem 

Společnost MasterCard Česká republika spustila vlastní stránky na Facebooku. Všichni, které MasterCard a jeho aktivity zajímají, mohou pomocí těchto stránek se společností komunikovat a sdílet své zkušenosti s platebními kartami. Od 24. června 2011 si navíc MasterCard ČR připravil pro své fanoušky na Facebooku speciální kreativní soutěž. Více informací naleznete nově na www.facebook.com\MasterCardCZ.

Příznivci společnosti MasterCard mají možnost od 1. dubna 2011 navštěvovat a stát se fanoušky stránek MasterCard Česká republika na Facebooku. Zde se mohou nejen dozvědět, co je o platebních kartách zajímá, ale také mají příležitost se podělit o své karetní zkušenosti. Navíc MasterCard ČR spustil od 24. června 2011 na facebooku netradiční soutěž, která nese motto – Staň se reklamním režisérem. Celý projekt budou režírovat pouze sami uživatelé.

Na Facebookovou stránku umístil MasterCard aplikaci, která jim umožňuje, aby si z předpřipravených sestříhaných spotů vytvořili vlastní reklamu, kterou následně doplní o vlastní texty. Na výběr mají ze dvou dějových linií a každá z těchto linií má úvodní video, které musejí použít všichni. Následně každá dějová linie obsahuje 10 „prostředních částí”, ze kterých si uživatel může vybrat ty, které se mu budou hodit. K dispozici jsou také 3 různé závěry.

„Ve chvíli, kdy sami tvůrci video odsouhlasí, je odesláno k náhledu a schválení společnosti MasterCard. Každé schválené video od MasterCard bude odměněno finanční částkou 250 Kč ve formě poukázky na nákup na slevovém serveru www.dnesnebonikdy.cz. V okamžiku, kdy bude video finálně povoleno, automaticky se zařadí na YouTube kanál a bude také zobrazeno na Facebookové stránce. Hlavní vítězové budou vyhlášeni ve dvou kategoriích, a sice nejoblíbenější a nejsledovanější video,“ říká Tereza Janková, marketingová manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Všem uživatelům se budou automaticky zobrazovat nejnovější a nejoblíbenější videa, a mohou je tak navzájem hodnotit a posuzovat. „Přejeme si, aby se fanoušci na našich facebookových stránkách bavili a kromě toho byli ve spojení s dalšími lidmi pro navazování nových přátelství. Motivací jsou také lákavé výhry,“ dodává Tereza Janková. Na základě uživatelského hodnocení, vyhrávají první tři místa v kategorii nejoblíbenější video přednabité karty MasterCard v hodnotě 1 000 EUR. Na základě počtu shlédnutí na kanále YouTube získají první 3 místa v kategorii nejsledovanější video také přednabité karty MasterCard v hodnotě 1 000 EUR.

Více informací o MasterCard a soutěži nyní nově i na www.facebook.com/MasterCardCZ.
 

Další článek



Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená