FinExpert.e15.cz

MARSHALY: Finanční poradenství pod vlajkou Zepteru

Společnost Marshaly Insurance Financial Associated vstupuje do České republiky, aby v rámci renomované skupiny Zepter International, umožnila českým rodinám účinně a pohodlně řešit jejich finanční potřeby.

Jméno Zepter je zárukou těch nejlepších služeb a synonymem  pro kvalitu, styl a hodnotu. Společnost Zepter neustále usiluje o rozšíření nabídky možností jak zdokonalovat životní styl lidí a partnerství s Marshaly představuje další významný krok na této cestě.

„Chceme využít potenciál a prodejní úspěch Zepter International Group a poskytnout jejím klientům finanční produkty a nezávislé finanční poradenství. Proto vznikla Marshaly,“ prohlásil na dnešní tiskové konferenci Jiří Bunda, generální ředitel společnosti Zepter Česká republika.

Akciová společnost Marshaly se sídlem ve Švýcarsku disponuje díky společnosti Zepter silným zázemím pro další expanzi. Působí v zemích střední a východní Evropy a díky dlouhodobým kontaktům na přední světové poskytovatele bankovních služeb může svým klientům nabízet  ty nejlepší dostupné finanční produkty.

Své aktivity v České republice zahájila na počátku roku 2007 a od té doby poskytuje skutečně nezávislé a komplexní finanční poradenství v oblasti zajištění penze, zdraví, rizik a také v otázkách efektivního investování. „Filosofií Marshaly je poskytovat klientům jen takové služby, které opravdu potřebují. Zaměřujeme se především na rodiny, a to bez rozlišení příjmových skupin. Ve velké většině z nich lze totiž po zpracování osobní finanční analýzy nalézt možnosti  pro nezávislé řešení jejich potřeb, či úsporu financí,“ uvedl jednatel společnosti Marshaly v České republice Roman Stieger.

Vedle finančních produktů šitých na míru a garance nezávislosti na jejich poskytovatelích si společnost Marshaly zakládá především na motivovaném týmu finančních poradců, kteří věří tomu co nabízí a dokáží pro to nadchnout i své zákazníky. Svoji poradenskou síť buduje jak ze zkušených profesionálů v oboru, tak z řad perspektivních zájemců o finanční poradenství, důkladně proškolených na mezinárodních seminářích „Marshaly Academy.“

V současnosti nabízí služby společnosti přes 150 poradců. Nábor nových poradců však nadále pokračuje tak, aby bylo dosaženo skutečně maximálního regionální pokrytí. Při odpovídajícím pracovním nasazení a poradenském talentu se poradce Marshaly  může z pozice „jednoduchého“ analytika  propracovat na pozici ředitele a z ní dokonce do pozice partnera při odpovídajícím nárůstu osobního ohodnocení.

Příchod Marshaly na trh znamená další zajímavé obohacení služeb poskytovaných společností Zepter v České republice. Ta v loňském roce dosáhla obratu 750 milionů korun a v současné době má její obchodní síť více než 2 500 reprezentantů. I nadále se přitom počítá s jejím rozšiřováním. V roce 2007 plánují Zepter a  Marshaly vložit do náboru nových reprezentantů více než 10 milionů korun a nabídnout tak více než 2000 nových pracovních příležitostí.

V ČR doposud Zepter International poskytovala produkty čtyř divizí: Zepter Home Art (systém zdravé přípravy, bezpečného uchování a elegantního podávání jídel), Zepter Medical (profesionální a domácí péče o zdraví), Zepter Cosmetics (pečující a dekorativní kosmetika) a Zepter Home Care (přístroje pro rychlý úklid, desinfekci a čištění a zabezpečení domácnosti). Kromě prodeje svých vysoce kvalitních výrobků je u nás známá také svými dobročinnými a sponzorskými aktivitami. Společnost Zepter například spojila své síly s Fondem ohrožených dětí.

Společnost Zepter International je celosvětovým výrobcem, prodejcem a distributorem exkluzivního spotřebního zboží špičkové kvality. Prodej probíhá převážně formou přímého prodeje, který zajišťuje více než 100 tisíc obchodních reprezentantů a také v síti maloobchodních prodejen, umístěných na hlavních třídách světových měst. Společnost Zepter prostřednictvím svých poboček prodává výrobky ve více než 40 zemích na pěti kontinentech. Všechny produkty značky Zepter vykazují vysokou kvalitu a úroveň provedení. Jsou vyráběny v sedmi výrobních zařízení v Německu, Itálii a Švýcarsku. Více než 56 mil. spokojených zákazníků dokazuje, že jméno Zepter znamená vždy KVALITU, STYL a HODNOTU.

Představení zástupců Marshaly a Zepter

Roman Stieger, jednatel společnosti Marshaly v České republice

Klepněte pro větší obrázekMgr. Roman Stieger zastával během své kariéry řadu manažerských pozic v oboru pojišťovnictví a finančního poradenství a je odborníkem na systémy přímého prodeje. Do společnosti Marshaly přišel z nadnárodního koncernu MBI, který provozuje víceúrovňový marketing finančních produktů
v 10 zemích včetně České republiky. Předtím dva roky řídil projekt prodeje finančních produktů a poradenství v rámci společnosti Winterthur/Credit Suisse, kam přišel po pětiletém působení
v obchodní službě Pojišťovny Generali.

 

 

 

 

Jiří Bunda, Generální ředitel ZEPTER INTERNATIONAL pro pro Českou republiku a Slovensko
Klepněte pro větší obrázek

Mgr. Jiří Bunda je zkušeným manažerem, který se dlouhodobě věnuje oblasti přímého prodeje. Začínal jako obchodní reprezentant pro různé obchodní společnosti, v roce 1997  nastoupil jako Regional Sales Reperesentative u GE Capital, kde působil do roku 2002 a postupně se vypracoval až na pozici  Sales Finance Manager – Direct Sales. V únoru 2002 se rozhodl spojit svoji další kariéru se společností Zepter International, kam nastoupil jako General Manager pro ČR. Později byl jmenován také generálním ředitelem pro Slovenskou republiku a mezinárodním ředitelem koordinátorem Zepter International. Společnost Zepter International ČR dosahuje  v současnosti pod jeho vedením  ročního obratu více než 750 milionů korun, má více než sto zaměstnanců a disponuje dvěma a půl tisíci obchodními reprezentanty.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená