FinExpert.e15.cz

Lowcost s garancí na křídlech ČSA

Na evropský trh přichází nová letecká společnost a chce nabízet garantovanou cenu letenky včetně všech poplatků.
Lowcost s garancí na křídlech ČSA

Na evropský trh oznámila svůj vstup nová letecká společnost CLICK4SKY.com. Má přijít s nabídkou levných letenek a nabídne zároveň i garantovanou cenu pro všechny, včetně všech poplatků a tax. Pasažéry společnosti CLICK4SKY.com přitom budou přepravovat letadla Českých aerolinií.

„Přinášíme na trh přesně takový produkt, který si cestující žádají. Lidé, kteří létají jednou nebo dvakrát do roka, chtějí letět nejen levně, ale především chtějí dostat férovou nabídku a znát podmínky letu včetně ceny od prvního rozhodnutí, mít možnost jednoduše si vybrat z široké nabídky destinací za předem daných jasných podmínek. To vše jim CLICK4SKY.com nabídne,“ prezentoval předseda představenstva společnosti CLICK4SKY.com Jan Kaše.

Letecká společnost přichází opravdu se zajímavou nabídkou. Jednotná cena jednosměrné letenky do 36 evropských destinací bude činit 1 990 korun a to včetně všech poplatků a tax. „Naše cena je garantovaná a stejná do celé Evropy. Za 1 990 Kč koupíte letenku do vaší cílové destinace a za 1 990 Kč letenku zpět. Neplatíte již žádné další taxy a poplatky, vše již máte zahrnuté v ceně. Naše cena je konečná a garantovaná pro všechny,“ vysvětlil na dotaz FinExpert.cz Jan Kaše. Po nákupu letenky nebude možné měnit termín odletu ani provádět jakékoli jiné změny letenky.

Co je v ceně letenky:

  • jednotná cena do 36 evropských destinací ve 22 zemích
  • veškeré poplatky
  • garance ceny po celou dobu prodeje
  • občerstvení na palubě letadla
  • odbavení po internetu
  • elektronická letenka (prodej pouze přes internet, bez poboček)

Výhodou je, že takto bez přestupů a zbytečných zastávek přistanete na hlavních, klíčových evropských letištích, ze kterých se snadno a rychle dostanete do center měst, a to v současnosti na palubách letadel letecké společnosti ČSA. V ceně levné letenky jsou i palubní služby a zahrnují občerstvení včetně výběru teplých a studených nápojů. K dispozici bude denní tisk a palubní magazín a lze využít i SkyShopu, který provozují ČSA.

Kam doletíte

Letenky je možné na získat již nyní, a to na lety z Prahy do Amsterdamu, Atén, Barcelony, Benátek, Berlína, Bělehradu, Boloně, Bruselu, Bratislavy, Budapešti, Curychu, Dublinu, Düsseldorfu, Frankfurtu, Hamburku, Hannoveru, Istanbulu, Káhiry, Kodaně, Kolína nad Rýnem, Košic, Krakova, Londýna, Lublaně, Madridu, Manchesteru, Milána, Mnichova, Oslo, Rigy, Říma, Soluně, Stuttgartu, Tallinnu, Vídně a Vilniusu. Kapacita je pochopitelně omezená a v prodeji jich bude vždy jen několik kusů na každý let.

Českým aeroliniím se zvýší výnosy

České aerolinie zkrátka nepřijdou. V rámci ozdravné strategie se obchod Českých aerolinií prioritně zaměřil na cestující business třídy a často létající cestující v ekonomické třídě, ale stále v letadlech zbývá volná kapacita, kterou se nepodařilo vytížit. Nyní chtějí ČSA nabídnout svou zbývající volnou kapacitu k prodeji jinému typu klientely, a to právě prostřednictvím společnosti CLICK4SKY.com. ČSA od tohoto partnerství očekávají výnosy v řádu stovek milionů korun ročně a méně majetným cestujícím se otevře možnost levně cestovat s našim národním dopravcem.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená