FinExpert.e15.cz

Londýn 2012: Banky připravily speciální „fanouškovské“ karty

Londýn 2012: Banky připravily speciální „fanouškovské“ karty

Pro všechny fanoušky českých reprezentantů na letních olympijských hrách v Londýně připravila GE Money Bank, Komerční banka a UniCredit Bank limitované edice platebních karet v originálním designu. Ostatní banky akce spojené s olympiádou neplánují.

„O speciální edici platebních karet s olympijskou tématikou jsme uvažovali, nakonec jsme však tento návrh nerealizovali,“ uvádí Jan Holinka z Tiskového centra České spořitelny.

GE Money Bank

GE vydává karty se speciálním designem od 14. května až do vyčerpání zásob, jsou to debetní karty Standard a kreditní karty MoneyCard Plus. Tyto karty jsou vydávány se standardní platností dva roky.

„Olympijské“ karty od GE nabízejí:

  • odměnu za každý nákup 5 % a víc po dobu 4 měsíců (do výše 250 Kč za zúčtovací období a 1000 Kč za 4 měsíce od podpisu smlouvy),
  • 6 měsíců bez poplatku (v kombinaci s účty Genius Gratis, Start či jiným typem staršího účtu) nebo
  • 12 měsíců bez poplatku (v případě, že klient má účet Genius Active nebo Genius Optimal).

Vedle těchto akčních výhod mohou klienti samozřejmě využívat standardní odměny v rámci sítě partnerů věrnostního programu bene+, a to až 10 % z utracené částky zpět.
Navíc pro všechny, kteří od 14. května do 11. července zaplatí platební kartou GE Money Bank, je připravena soutěž o 4 VIP olympijské zážitky. Ty zahrnují zpáteční letenku Praha – Londýn, ubytování s plnou penzí v luxusním hotelu, vstupenky na sportovní utkání a závody a také VIP vstup do Českého domu.

Stačí každou provedenou platbu registrovat pomocí webového formuláře na www.fandetesnami.cz/soutez nebo pomocí registrační SMS zprávy. Jednou za dva týdny se na pár vteřin otevře šťastná chvilka. Soutěžící, který pošle svou registraci v tuto šťastnou chvilku nebo co nejdříve po ní, vyhrává. Čím více transakcí kartou tedy klient provede a zaregistruje, tím vyšší je jeho šance na výhru.

UniCredit Bank

UniCredit Bank připravila pro klienty již na konci srpna loňského roku platební karty Visa s motivem londýnského Tower Bridge a logem letních olympijských her 2012. Všichni noví žadatelé o platební kartu Visa Classic po tomto datu již obdrželi kartu s tímto originálním designem. Edice karet je limitovaná, avšak platnost karty zůstává standardně na 3 roky.

Komerční banka

Také Komerční banka pro klienty připravila limitovanou edici platebních karet Visa k letním olympijským hrám v Londýně. Limitovaná edice bude vydávána majitelům balíčku MůjÚčet a studentského konta G2.2 v období od dubna do srpna 2012.

Embosovaná karta Visa nabízí držitelům cestovní pojištění s pojistným krytím až do výše 1 milionu korun, možnost změny PIN v kterémkoli bankomatu KB, služby Cash back i možnost platit na internetu.

Další články o olympiádě najdete na webu Londýn 2012

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená