FinExpert.e15.cz

Lidem postiženým povodněmi nabízí GE Money Bank úvěry s odloženými splátkami

Praha, 5. června 2013

GE Money Bank rychle zareagovala na současné ničivé povodně a připravila speciální nabídku pro všechny, které záplavy postihly. Mohou využít Expres půjčku a Konsolidaci půjček bez poplatků s tříměsíčním odkladem splátek a s individuální úrokovou sazbou nebo kreditní kartu bez poplatků. K získání zvýhodněné nabídky stačí zákazníkům potvrzení z obecního úřadu. Zvýhodněné úvěry jsou k dispozici také pro povodněmi zasažené malé a střední firmy, banka jim nabízí úvěr Flexi Provoz či investiční úvěr EU Investice s nižší úrokovou sazbou.

 „Chceme maximálně pomoci každému, koho zasáhly ničivé záplavy. Ke každému klientovi proto budeme přistupovat individuálně a pokusíme se najít takové řešení, které mu umožní se s následky povodní co nejrychleji vypořádat,“ říká manažer spotřebitelských a hypotečních úvěrů GE Money Bank Radek Ženka. „Naše produkty pro povodněmi postižené klienty i firmy jsme proto nastavili tak, aby se k prostředkům potřebným na obnovu nemovitostí či k nákupu nového zařízení, dostali prakticky okamžitě,“ dodává Radek Ženka.   

Kreditní karta bez úroků a půjčka s odloženými splátkami

Úroková sazba u Expres půjčky a Konsolidace půjček bude nastavena individuálně s ohledem na závažnost situace, ve které se žadatel po povodni ocitl. Klienti mohou využít tříměsíční odklad splátek. Nabídka platí rovněž pro stávající zákazníky, kteří mohou své dříve uzavřené úvěry refinancovat za nových podmínek s využitím odkladu. GE Money Bank nabízí také okamžitou pomoc v podobně kreditní karty, kterou zájemci získají na počkání a zcela bez úroku na tři měsíce. Další možností jak se vypořádat s následky povodní jsou hypoteční úvěry s nízkými úrokovými sazbami již od 2,29 %.

Na obnovu zařízení nižší úrok pro firmy

GE Money Bank nabízí zvýhodnění financování také malým a středním firmám, které postihly povodně. Na obnovu nemovitého majetku či vybavení mohou využít úvěry s úrokovou sazbou nižší o 0,5 %. Tato nabídka je určena firmám i podnikatelům, kteří si požádají o investiční úvěr EU Investice nejpozději do konce srpna. Zvýhodněná nabídka se týká také provozního úvěru Flexi Provoz.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená