FinExpert.e15.cz

Levnější nákupy parfémů na internetu pro klienty skupiny AXA

Praha, 12. července 2010

Novým partnerem AXA Clubu, věrnostního programu pro klienty finanční skupiny AXA, se stala společnost el nino parfum. Při nákupech platební kartou AXA v internetové parfumerii Elnino.cz tak klienti získají bonus 11 % z ceny každého nákupu. Tento bonus jim bude připsán na účet penzijního připojištění, nebo ho mohou použít na úhradu pojistného či investic do jiného produktu finanční skupiny AXA. AXA karta byla nedávno v rámci ocenění Zlatá koruna již podruhé za sebou vyhlášena nejlepší platební kartou na českém trhu.

„Společnost el nino parfum je již dvanáctým partnerem, u kterého mohou členové věrnostního programu AXA Club využívat vyšších bonusů při placení AXA kartou. Bonus ve výši 1 % z ceny nákupu však získají i při nákupech mimo partnerskou síť obchodů, a to díky naší spolupráci s UniCredit Bank, která je vydavatelem platební karty AXA,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.

Elnino.cz

Elnino.cz již od roku 2003 přináší to nejlepší ze světové kosmetiky a parfumerie přímo do domu. Celý chod internetového obchodu Elnino.cz je založen na jednoduchosti a přehlednosti. Pro pohodlný kontakt můžete využít i bezplatnou infolinku 800 100 166. Bezpečný prodej po internetu zaručuje Certifikace APEK, Certifikovaný obchod, jejíž držitel splňuje základní úroveň a pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu.

Díky široké paletě téměř čtyř tisíc druhů parfémů a kosmetiky a rozsáhlým skladům na více jak 5000 m2 vyhoví Elnino.cz téměř každému přání. Nabídka produktů se navíc neustále rozšiřuje. V každé zásilce je přibalen bonusový testovací vzorek parfému pro stále nové poznávání tajemství vůní. Veškeré nabízené zboží je skladem ihned k dispozici a zákazníkovi je zdarma dopraveno do 24 hodin. Výhodné nabídky parfémů, naskladnění dlouho očekávaných novinek, velké slevy parfémů nebo kosmetiky či upozornění na akci spojenou s dárky zdarma jsou doručovány e-mailem.

V soutěži ShopRoku 2009 pořádané službou Heuréka vyhrál Elnino.cz první místo v kategorii Cena kvality, ale také "oborovou" cenu v kategorii Krása a zdraví a třetí místo v kategorii Cena popularity.

V letošním roce společnost el nino parfum uzavřela nové exkluzivní partnerství se společností Dermacol. Dlouhodobě také působí i na trzích Slovenska a Polska.

AXA Club

AXA Club je věrnostní program pro klienty finanční skupiny AXA. Jeho hlavní součástí je AXA karta s úvěrovým rámcem až 250 tisíc korun. Za každý nákup zaplacený AXA kartou získávají její uživatelé bonusy, které si mohou nechat připsat na svůj účet penzijního připojištění nebo využít pro slevu na pojistném. Bonus je vždy minimálně 1 % z ceny každého nákupu, v partnerských obchodech může dosáhnout až 11 %.

K AXA kartě navíc klienti skupiny zdarma získávají i asistenční služby v domácnosti v hodnotě až 49 tisíc korun ročně. Tento servis zákazníkům například pomáhá, pokud jim doma praskne vodovodní potrubí, nebo i když si zabouchnou klíče v bytě. 

 

Bonusy při platbách AXA kartou s úvěrovým limitem

1. Benzina

0,5 Kč za každý načerpaný litr + 1 % z ceny nákupu (kromě vybraných čerpacích stanic)

2. Penny Market

4 % z každého nákupu nad 500 Kč

3. Schlecker

4 % z každého nákupu

4. EXIM TOURS

5 % ze základní ceny last minute

9 % ze základní katalogové ceny

5. Kanzelsberger

8 % z každého nákupu

6. Bontonland

6 % z každého nákupu

7. Datart

4 % z každého nákupu

8. SIKO KOUPELNY

4 % z každého nákupu ve vybraných prodejnách

9. Hervis

4 % z každého nákupu

10. eiffel optic

10 % z každého nákupu

11. Salon vín ČR

11 % z každého nákupu

12. el nino parfum

11 % z každého nákupu

13. UniCredit Bank

1 % z ceny každého dalšího nákupu mimo partnerskou síť obchodů

Při platbě věrnostní kartou bez úvěrového limitu je bonus nižší o 0,7 %.  

 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená