FinExpert.e15.cz

Letní tipy na prodloužený víkend s easyJet

Londýn – Karneval v Notting Hill

Světově proslulý karneval v Notting Hillu si nesmíte nechat ujít. Ulice této londýnské čtvrti se rázem promění k nepoznání: pestrobarevný průvod mladých i starších se bude krouživými tanečními pohyby pohybovat po hlavním městě. Živá hudba a tanec, dobré jídlo, ať už budete pouze přihlížet nebo se přímo zapojíte, určitě půjde o skvělou party a podívanou pod širým nebem. Oslavy začínají dětskou show 27. srpna a vyvrcholí obrovskou karnevalovou přehlídkou 28. srpna. To se zkrátka musí vidět!
Na letiště Londýn Gatwick a Londýn Stansted létají přímé linky easyJet z Prahy. Rezervujte si zpáteční letenku ještě dnes za cenu od 4 407 Kč (včetně poplatků).

Bristol – Discovery Channel mezinárodní přehlídka balónů

Této jedné z největších událostí pod širým nebem v celé Británii se každoročně zúčastní několik tisíců nejen příznivců balónového létání. Celá čtyřdenní akce se letos uskuteční na Ashton Court Estate v Bristolu od 10. srpna 2006. Nenechte si ujít slavnostní zahájení celé akce, kdy se desítky přivázaných balónů rozsvítí jako žárovky. Tuto scénu bude doprovázet hudební show a také ohňostroje. Po další dny budou balóny volně plachtit nad Bristolem a okolí. Samozřejmě nebude chybět ani spousta doprovodných akcí, dobrého jídla a hlavně zábavy.
Na letiště v Bristolu létají přímé linky z Prahy. Cena zpáteční letenky již od 3 347 Kč (včetně poplatků).

Nottingham – Hrad

Navštivte Nottinghamský hrad, který dýchá historií a poskytuje nádherný výhled na město. Možná právě proto stojí hrdě vedle takových jmen hradů jako Windsor a Tower of London. V rámci hradu můžete navštívit také galerii umění nebo muzeum Sharwoodského lesního pluku. Po prohlídce si můžete odpočinout v hradní kavárně a Vaše děti si mohou vyhrát na pravém středověkém hřišti. Prohlídka trvá od jedné do tří hodin a o víkendu je vstup zdarma.
Na letiště Nottingham East Middlands létají přímé linky z Prahy. Cena zpáteční letenky již od 3 307 Kč (včetně poplatků).

Basilej – Mistrovství Evropy ve skateboardu

Od 18. do 20. srpna předvedou na basilejském stadionu své umění a dovednosti ti nejlepší skateboardisté z mnoha zemí, aby se utkali o titul šampióna Evropy a získali odměnu ve výši 30 000 USD. Tito odvážlivci se ukážou na osmnáct metrů široké a čtyři metry vysoké skateboardové rampě. Mladí či staří, na všechny čeká vzrušující podívaná. Poleťme se podívat, jakými kreativními prvky a triky nás ohromí tito nejlepší skejtaři Evropy.
Na letiště Basilej Mylhúzy létají přímé linky z Prahy. Cena zpáteční letenky již od 1 900 Kč (včetně poplatků).
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená