FinExpert.e15.cz

Lepší GSM bankovnictví

Eurotel SIM karta Smart zjednodušuje ovládání účtu. Výměna stojí 400 Kč.

Společnost Eurotel nabídne v nejbližších dnech všem novým i stávajícím zákazníkům novou generaci SIM karet pod názvem Eurotel SIM karta SMART a Go SIM karta SMART. Oproti starším typům SIM karet nové SIM karty SMART nejenže nabídnou vylepšenou verzi Eurotel GSM bankingu, ale navíc i zcela nové SIM aplikace Personal SMS a PIN Manažer.

„Vedle všech obvyklých hlasových, datových a multimediálních služeb nabízí SIM karty SMART hlavně snadnější ovládání bankovních účtů až u 15-ti bankovních domů. Komfortnější řešení Eurotel GSM bankingu umožňuje bankovní operace 24 hodin denně přímo v mobilu, navíc bez front a zbytečných formulářů,“ vysvětluje výhody Garrison Macri, výkonný ředitel marketingu společnosti Eurotel. „Do budoucna je nová Eurotel SIM karta SMART připravena i pro další aplikace a pro podporu m-business.“

Oproti starším typům SIM karet umožní nová SIM karta SMART zejména přehlednější práci s bankovním účtem prostřednictvím Eurotel GSM bankingu. A to díky funkci uložení až 3 vzorových příkazů pro rychlejší  a pohodlnější zadávání opakovaných příkazů, nebo možnosti opakované kontroly příkazu před jeho odesláním. Novinkou je také volba uložení až 3 potvrzujících zpráv z banky do zvláštního archívu, nebo jejich zaslání na jiný mobilní telefon.

Eurotel GSM banking standardně umožňuje zjišťovat prostřednictvím mobilního telefonu zůstatek na účtu, zadávat prakticky ve všech situacích kdykoliv a odkudkoliv platební příkazy a využívat i řadu dalších služeb podle aktuální nabídky daného peněžního ústavu. Aplikace je nahraná přímo od výrobce na bankovní SIM SMART kartě a je jednoduše aktivována konkrétní bankou pomocí zabezpečené aktivační SMS.

Nová SIM karta SMART nabízí navíc 250 míst v telefonním seznamu. V prodeji a k dispozici pro výměnu budou nové SIM karty SMART během července a to jak pro tarifní zákazníky, tak i pro zákazníky předplacených služeb Eurotel Go. Stávající zákazníci budou moci o výměnu své SIM karty požádat ve všech značkových prodejnách Eurotel a u autorizovaných prodejců. Poplatek za výměnu karty bude činit 400 Kč.

Zdroj: TZ Eurotel

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená