FinExpert.e15.cz

LBBW Bank pokračuje s kampaní na podporu hypotéky na bydlení

Praha, 31. srpna 2010

Úroková sazba již 3,99 % p.a. !

LBBW Bank pokračuje od 1. 9. do 30. 10. 2010 se speciální nabídkou na podporu hypoték. Navazuje tak na velmi úspěšnou červnovou a červencovou kampaň. Nabídka bude opět spočívat ve výhodné garantované úrokové sazbě, tentokrát s fixací na 4 roky pro jakýkoliv hypoteční úvěr na bydlení včetně refinancování stávajícího hypotečního úvěru.

Speciální úroková sazba 3,99 % p.a. je určena pro jakýkoliv typ hypotečního úvěru na bydlení do maximální výše 70 % hodnoty nemovitosti stanovené v odhadu (tzv. LTV) v minimální výši 1 milion korun s fixací na 4 roky. Pro hypotéky s LTV vyšším než 70 % je sazba stanovena na výhodných 4,29 % p.a. Podmínkou nabídky je zřízení Konta 5 za 50 a čistý příjem domácnosti minimálně 25 000 Kč.

Tato speciální nabídka navazuje na kampaň, která proběhla již v červnu a červenci a přinesla velmi pozitivní ohlasy. Svými výsledky překonala plánované cíle LBBW Bank. Díky kampani vzrostl prodej i dalších produktů LBBW Bank, jako např. balíčkových služeb či kontokorentů, výrazně se zvýšil počet návštěvníků webových stránek oproti stejnému období v loňském roce, v průměru o 60 %, a prodloužila se i doba prohlížení webových stránek banky.

„Byli jsme příjemně překvapeni úspěšností naší kampaně a zájmem o speciální nabídku LBBW Bank. Její úspěšnost byla dána i tím, že vyhlášená sazba byla fixní – pokud klient splnil dané podmínky týkající se doby fixace úvěru, LTV, výše úvěru a minimálního příjmu, garantovanou sazbu bez problému získal. To platí i v této pokračující kampani. Domnívám se, že úspěch kampaně je také signálem určité stabilizace situace na trhu a možného oživení ekonomiky i chuti domácností investovat své peněžní prostředky. Jsem zvědav, zda nám tento trend potvrdí i současná kampaň,“ komentoval novou kampaň Henrik Pregel, člen představenstva odpovědný za Individuální bankovnictví. 

Podrobnější informace o hypotečních úvěrech Vám získáte na tel. lince 800 700 800 nebo v kterékoliv pobočce LBBW Bank.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená