FinExpert.e15.cz

KPMG: Prestižní ocenění v oblasti pojišťovnictví

Ocenění pro společnost poskytující nejlepší služby v oblasti daní, auditu a poradenství v oboru pojišťovnictví za rok 2007 získala skupina pro pojišťovnictví působící v rámci sítě poradenských společností KPMG.

Rozhodli o tom představitelé z oboru pojišťovnictví v hlasování pro prestižní odborný časopis Reactions. Podle nich tato skupina převyšuje konkurenci a zaslouží si označení lídra ve svém oboru. Ceny byly vyhlášeny na slavnostní ceremonii Reactions’ Global Awards Dinner v New Yorku dne 28. srpna 2007.

Více než tři tisíce oslovených ředitelů, manažerů a brokerů z pojišťovnictví ocenilo kvalitu a odbornost služeb poskytovaných sítí poradenských společností KPMG. Ta od roku 1990 působí i v České republice. Ve svém hlasování zástupci pojišťovacího sektoru porovnávali a zohledňovali nejen obchodní výhody, ale také aktivitu jednotlivých společností. Průzkum uskutečnil prestižní měsíčník zabývající se pojišťovnictvím Reactions, který každoročně vyhlašuje na základě hlasování nejlepší společnosti v oboru.

Ocenění ze strany profesionálů je uznáním celosvětové síly a stability skupiny pro pojišťovnictví, která má velmi dobrou pozici i v České republice. „Během našeho působení na českém trhu jsme si vybudovali vedoucí postavení v poskytování auditorských, daňových a poradenských služeb právě pro firmy z oblasti pojišťovnictví,“ říká k ocenění Roger Gascoigne, partner společnosti KPMG Česká republika, který je odpovědný za sektor pojišťovnictví nejen v České republice, ale i v regionu střední a východní Evropy.

Ze zisku prestižní ceny byl potěšen i Frank Ellenbuerger, vedoucí partner skupiny pro pojišťovnictví a partner společnosti KPMG v Německu. „Rád bych poděkoval celému odvětví pojišťovnictví, které tímto způsobem ocenilo obětavost a odpovědnost pracovníků celé naší skupiny. Tato cena je mimořádným úspěchem a především důkazem toho, že naše myšlenka budovat silné a trvalé vztahy s našimi klienty na základě jejich individuálních potřeb je tou správnou cestou,“ říká Frank Ellenbuerger. Ihned se však dívá i do budoucnosti a dodává: „Jsem hrdý, že naše práce byla oceněna právě tímto způsobem. Zároveň je to nejlepší možná motivace do dalšího období.“

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená