FinExpert.e15.cz

KPMG: Oddělení forenzních služeb ve střední a východní Evropě významně posílilo

KPMG ve střední a východní Evropě v nedávné době významně posílila svůj tým odborníků na forenzní služby. Michael Peer, Ruben Moggee a David Watterson rozšíří tým, jenž poskytuje služby v oblasti vyšetřování a poradenství v regulatorních otázkách či při vedení sporů v celém regionu včetně České republiky. Pavla Hladká je novou posilou týmu forenzních služeb společnosti KPMG Česká republika.

Michael Peer

Ředitel odpovědný za poradenství ve sporech v rámci střední Evropy

 
Klepněte pro větší obrázekMichael Peer byl jmenován ředitelem v KPMG ve střední a východní Evropě. Bude odpovídat za pomoc klientům v oblasti účetních aspektů sporů. Má více než desetiletou zkušenost s asistováním klientům při složitých sporech, jež se týkají porušování smluv a pojistných událostí.

Před příchodem do KPMG ve střední a východní Evropě odpovídal Michael Peer za forenzní oddělení KPMG Forensic, které se specializovalo na ostrovní finanční centra. Dříve pracoval ve forenzních odděleních KPMG LLP UK v Londýně a KPMG LLP in Canada ve Victorii v Kanadě.

Michael je certifikovaný vyšetřovatel podvodů (CFE) a diplomovaný účetní v Kanadě. Jeho bohaté zkušenosti zahrnují pomoc klientům při vyjednávání a arbitrážích, poskytování stanovisek k účetním aspektům návrhů smluv či transakcím s akciemi a vedení vyšetřování při podezření na podvodné jednání či praní špinavých peněz. V daných oblastech také poskytuje školení klientům.

Michael působil ve více než 30 jurisdikcích v Asii, na Blízkém východě, v Evropě, Karibské oblasti, Africe a Severní a Jižní Americe a je dobře obeznámen s klíčovými prvky řešení sporů včetně kulturních a jiných nekvantifikovatelných hledisek.

Ruben Moggee

Senior manažer odpovědný za řízení rizik podvodného jednání ve střední Evropě

Klepněte pro větší obrázekRuben Moggee nedávno posílil KPMG ve střední a východní Evropě jako senior manažer odpovědný za řízení rizik podvodného jednání. Dříve působil jako manažer forenzního oddělení v KPMG v Jižní Africe. Ruben je kvalifikovaný diplomovaný účetní a má více než šestiletou praxi v auditu a forenzních službách.

Specializuje se na odvětví energie a přírodních zdrojů včetně hornictví. Během své auditorské kariéry získal bohaté zkušenosti s forenzním vyšetřováním v různých odvětvích podnikání, především ve výrobní sféře, sektoru finančních služeb, mediích, maloobchodu a hornictví.

Ruben také odpovídá za asistenci auditorským týmům s riziky podvodu v rámci auditu a jejich školení v souladu s požadavky Mezinárodních auditorských standardů pro oblast podvodu.

Ruben má vysoce specializované odborné vzdělání zaměřené na systémovou analýzu a kvantitativní technologie.

David Watterson

Manažer odpovědný ze forenzní technologie ve střední Evropě

Klepněte pro větší obrázekDavid Watterson nedávno posílil KPMG ve střední a východní Evropě na pozici manažera. V regionu je odpovědný za rozvoj a poskytování služeb forenzní technologie. David má sedm let zkušeností v oblasti forenzního auditu z jiných kanceláří celosvětové sítě poradenských společností KPMG, včetně KPMG LLP UK ve Velké Británii. V posledních šesti letech se specializuje na forenzních technologie.
 
David má zkušenosti s realizací různých druhů forenzních zakázek – od zkoumání pevného disku z počítače konkrétního zaměstnance malé výrobní společnosti s cílem nalézt důkazy zneužití až po práci v rámci mezinárodního týmu, který získává a zpracovává značné množství písemných dokumentů a dokumentů v elektronické podobě pro jejich následnou prověrku v rámci probíhajícího soudního sporu vůči jedné z předních nadnárodních společností. V rámci analytické činnosti David zpracoval například datové soubory obsahující stovky milionů záznamů pro due diligence prověrku při akvizici mobilního operátora.

David vytvořil a poskytuje školení v oblasti programového vybavení a metodologie forenzního auditu. Má také zkušenosti s vyšetřováním podvodného jednání v oblasti hospodářské soutěže v Evropské unii a s prověrkami v oblasti duševního vlastnictví. Vystudoval psychologii a právo.

Pavla Hladká

Manažerka odpovědná za forenzní audit v rámci České republiky

Klepněte pro větší obrázekPavla Hladká byla jmenována manažerkou v oddělení forenzních služeb společnosti KPMG Česká republika. Působí v pražské kanceláři a odpovídá za služby poskytované klientům při forenzních auditech a vyšetřování.

Pavla má více než osm let zkušeností v auditu, s řízením due diligence a vedením speciálních auditů pro mezinárodní nebo národní společnosti v mnoha odvětvích, včetně výrobního sektoru, konzultantských služeb, reklamy a finančního sektoru. Před příchodem do společnosti KPMG Česká republika pracovala Pavla v auditorské a poradenské společnosti Mazars.

Pavla je absolventkou Ekonomické univerzity v Bratislavě. Nedávno dokončila studium MBA na Nottingham Trent University.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená