FinExpert.e15.cz

Kontokorent od GE už nemusí do plusu, banka láká nové klienty na nižší úrok


mobilman  |  11. 10. 2012 10:21

Takže abych to pochopil - místo zpřísnění podmínek pro kontokorent, aby ho dostail ti, co jsou schopni ho alespoň někdy dorovnat, tak banka bude podporovat nekonečné zadlužení a tedy účet v mínusu a ještě ho prohlubovat svými poplatky a úrokem. Super, koukám že GE jako druhá nejčastější v insolvenčních návrzích na oddlžení to chce dosáhnout na první místo :)

 | 
kos  |  11. 10. 2012 12:59

Blbý kdo si půjčuje na úrok, blbější kdo nepůjčuje Doufám, že plno lidí, kteří si myslí, že potřebují 3D TV a nové BMW s platem 25tis. bude brzo chodit pro starý chléb a sbírat kořínky. Takovým vždy fandím, co mají v hlavě seno

 | 
Petr  |  12. 10. 2012 09:49

Já jsem byl u GE cca. 10 let a moc dobře si pamatuju, že na začátku povinnost vyrovnávat kontokorent nebyla a zavedli jí až po několika letech (kolem roku 2002-2003). Pouze byla povinnost posílat na účet měsičně minimálně 50% povolené částky na kontokorentu. A teď s velikou slávou ruší to, co neměli a zavedli po vzoru ostatních.. A ještě u toho budou radostně jásat, jak jsou invativní a vycházejí vstříc zákazníkům. Kdyby někdo vytáhl jejich tehdejší podmínky a ceníky a srovnal to s tím, co nabízejí dnes, tak by zjistil, že nás prostě jenom prachsprostě okrádají a s tím jak vycházejí vstříc zákazníkům si z nás dělají srandu. Tím nechci samozřejmě říct, že ostatní velké banky jsou lepší - je to stejná čeládka..

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená