FinExpert.e15.cz

Komerční banka nabízí postiženým povodní výhody

Nabídka pro občany

Spotřebitelský úvěr

až do výše 500 000 korun osvobozený od poplatků a s velmi výhodnou úrokovou sazbou je určen všem občanům, kteří v důsledku záplav utrpěli škody na majetku. Klienti, kteří kromě standardních podkladů vyplní také čestné prohlášení o poškození svého majetku záplavami, mohou získat úvěr bez poplatků s pevnou úrokovou sazbou 6,9 % p.a. a možností odkladu splátek až o šest měsíců. Půjčka je vyřízena a peníze jsou připsány na účet klienta nejpozději do 24 hodin. Doba splatnosti půjčky je 6 let.

Individuální splátkový kalendář

Stávajícím úvěrovaným klientům z řad občanů, kterým v důsledku záplav nastanou problémy se splácením úvěrů, banka vyjde vstříc sestavením individuálního splátkového kalendáře. Podle banky budou jednotlivá obchodní místa KB všechny požadavky na zavedení tohoto typu splátkového kalendáře řešit s klienty individuálně.

Nulové poplatky za předčasný výběr z TV

Vzhledem k mimořádné situaci nebude banka uplatňovat poplatky za předčasný výběr peněz z termínovaných vkladů a spořících účtů. Žádosti o předčasný výběr z uvedených typů depozit bude Komerční banka řešit s klienty individuálně.

Nabídka pro podnikatele a malé podniky

Povodňový úvěr

Pro podnikatele a malé firmy postižené povodněmi připravila KB Povodňový úvěr na překlenutí dočasného nedostatku finančních prostředků s velmi výhodnou úrokovou sazbou od 4,9 % p.a. a navíc s otevřenou horní hranicí výše půjčky. Tato povodňová půjčka je osvobozena od veškerých poplatků, které se pojí s poskytnutím standardního úvěru. Pro získání povodňového úvěru musí žadatelé podepsat čestné prohlášení o tom, že došlo k poškození jejich majetku v důsledku letošních záplav. Splatnost úvěru je 1 rok.

Odklad splátek jistiny

Stávajícím úvěrovaným klientům z řad podnikatelů a malých podniků, kterým v důsledku záplav nastanou problémy se splácením úvěrů, je KB připravena vyjít vstříc odkladem splátek jistiny až o 6 měsíců.

Odklad splatnosti povoleného debetu

Banka odloží splatnost povoleného debetu o dalších 180 dnů všem klientům, u nichž den splatnosti připadl na období od 1. dubna do 30. června 2006. Znamená to tedy, že splatnost těchto povolených debetů bude místo stávajícího půl roku celý jeden rok. O odklad splatnosti povoleného debetu je možné požádat i zpětně.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená