FinExpert.e15.cz

KB nabízí top mobilní bankovní aplikaci pro firmy

(Inzerce) Internet a mobilní telefony zcela změnily po staletí zaběhnutá pravidla, a to nejenom v samotném byznysu, ale rovněž v bankovních službách.
KB nabízí top mobilní bankovní aplikaci pro firmy

Firemní klienti a podnikatelé chtějí odkudkoli a kdykoli mít okamžitý přístup ke svému účtu, zadávat platby, získat přehled o transakcích, a to vše s maximálním zabezpečením. Na českém trhu jsou mobilní aplikace, které všechno toto dokážou. Ale jsou i takové, které toho umí daleko víc. Příkladem může být Mobilní banka Business, kterou Komerční banka nabízí všem uživatelům s iOS, Android a Windows.

Klepněte pro větší obrázek

Když standard nestačí

Pomalu si zvykáme na to, že velká banka může být ve svých službách a produktech pružná a inovativní, a to dokonce do té míry, že se její řešení stávají vzorem pro konkurenci. Jedním z řady příkladů je právě aplikace Mobilní banka Business pro mobilní telefony a tablety, kterou lze bez nadsázky označit za novou generaci on-line bankovnictví. Funkcionalitou, přehledností a uživatelskou přívětivostí přetvořila Mobilní banka Business v obsluze financí běžný smartphone a tablet na plnohodnotnou alternativu počítače, což podle statistik Komerční banky oceňuje již téměř 2200 firem.

Kromě standardních funkcí – okamžitého přehledu o zůstatcích, zadávání a odesílání plateb v Kč včetně možnosti načtení platby přes QR kód, SEPA plateb, náhledů na všechny typy účtů (běžné, spořicí, termínované, úvěrové), historie všech účtů a v neposlední řadě kompletní správy šablon platebních příkazů – přináší tato novinka další praktické možnosti využití. Příkladem může být víceúrovňová autorizace všech plateb předpřipravených z internetového bankovnictví MojeBanka, MojeBanka Business, Profibanka a Přímý kanál (platby, dávky, platby s individuálním FX kurzem), kompletní přehled účtů více subjektů (společností), automatické zobrazování notifikací přímo v mobilním telefonu nebo tabletu o připravených platbách k autorizaci a mnohé další. Uživatelé Apple Watch mají možnost sledovat zůstatek, transakce a PUSH notifikace i přímo na hodinkách.

Mobilní banka Business mimo jiné umožňuje: 

  • autorizovat připravené platby i dávky od účetních,
  • zadávat platební příkazy,
  • spravovat šablony platebních a trvalých příkazů,
  • kontrolovat zůstatek na účtu/účtech firmy,
  • zobrazit upozornění na platby čekající na vaše schválení,
  • sdílet informace s internetovým bankovnictvím,
  • víceúrovňové schvalování plateb.

Samozřejmostí je sdílení informací s internetovým bankovnictvím a velmi jednoduché, srozumitelné a intuitivní ovládání. Aplikaci Komerční banky Mobilní banka Business lze snadno stáhnout v české i anglické verzi přes App Store (pro systém iOS), Google Play (Android) a rovněž pro zařízení s operačním systémem Windows Mobile 10 a Windows 10 (aplikace je funkční i na PC).

Aplikace je i komfortní pro ovládání. Umožňuje totiž přihlášení otiskem prstu (TouchID pro operační systém iOS a Fingerprint pro telefony s Androidem). Uživatelé telefonů s iOS mohou aplikaci navíc ovládat i přes tzv. 3D Touch.

Na co se uživatelé dále mohou těšit koncem roku? Hlavním lákadlem je pro uživatele verze Android doplnění o Trusteer komponenty – dojde tedy k dalšímu zvýšení bezpečnosti.

Další inovativní on-line služby

Vedoucí pozici Komerční banky v oblasti firemního bankovnictví podtrhují i další inovativní služby, ať už jde o on-line platformu KB eTrading, jejíž hlavní výhodou je rychlá a pohodlná konverze cizích měn i zhodnocování volných finančních prostředků, nebo o moderní komunikační aplikaci TF Online, která pokrývá oblasti krátkodobých a revolvingových úvěrů, bankovních záruk a dokumentárních plateb.

Pro více informací o produktech a službách Komerční banky kontaktujte svého bankovního poradce nebo volejte na bezplatnou Infolinku KB 800 521 521.

 

Další článek


 

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená