FinExpert.e15.cz

Kartu s vlastním designem zdarma u dvou bank

Kartu s vlastním designem na přání dostanou majitelé dražších vyšších balíčků u ČSOB, u Komerční banky pak majitelé Extra konta.

Jste-li majiteli ČSOB Aktivního konta nebo ČSOB Exkluzivního konta a požádáte v době od 20. srpna do 31. října 2007 o tzv. Image kartu, což je embosovaná platební karta Visa s vlastním či volitelným designem, obdržíte ji zdarma. U Komerční banky trvá totožná nabídka pro majitele Extra konta do 31. srpna 2007.

S pobočkou i bez pobočky

Jaký obrázek si na svou kartu vyberete, záleží jen na vás, omezením je pouze etická a společenská přijatelnost fotografie, autorská práva k danému snímku či ochrana soukromí jiných osob.

O novou platební kartu můžete požádat prostřednictvím internetových stránek ČSOB, kde vás celým procesem provede jednoduchá aplikace ČSOB. Po vložení obrázku vyplníte svou e-mailovou adresu, odešlete jej ke schválení a přepnete se do on-line žádosti o platební kartu. Do deseti dnů pak svoji kartu budete mít připravenou na pobočce. To je zásadní rozdíl od internetové aplikace Komerční banky. U Komerční banky nejprve musíte dojít na svoji pobočku, kde sepíšete žádost o službu Mojekarta, jak platební kartu s vlastním designem Komerční banka nazývá. Poté osobně a e-mailem obdržíte speciální šestnáctimístný kód, kterým se přihlásíte do aplikace na internetu a můžete si vytvářet vlastní platební kartu (opět jde o embosovanou kartu Visa). ČSOB vás při žádosti o kartu nijak neidentifikuje, kartu prostě vyrobí každému, kdo o ní požádá a k vyzvednutí je pak připravena na pobočce. Tím se ČSOB vystavuje riziku, že vyrobí pár karet navíc, protože si aplikaci bude chtít někdo jen vyzkoušet, ale klientsky jde o příjemnější variantu, než jít nejprve žádat o možnost vlastní karty na pobočku banky.

Pro ostatní zákazníky si za kartu s vlastním designem jednorázově připlatíte u ČSOB 200 Kč a u Komerční banky 390 Kč. Je li platební karta Visa vydána v rámci běžného balíčku, naúčtují banky jen tento příplatek, jinak musíte počítat i s ročním poplatkem za platební kartu Visa.

Další článek


 

celkem 2 komentáře

Nejnovější komentáře

Re: pro uplnost
Wrr
23. 8. 2007, 08:44
pro uplnost
D
21. 8. 2007, 07:46

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená