FinExpert.e15.cz

Kapsch se stal certifikovaným VMware VIP Enterprise Partnerem

Společnost Kapsch s.r.o. je od října držitelem certifikace pro produkty společnosti VMWare a stala se VMware Infrastrucutre partnerem (VIP) na úrovni Enterprise.

Toto partnerství jí umožňuje nabízet produkty VMware a navrhovat řešení postavené na těchto produktech. Ve stávajícím týmu profesionálů došlo spolu s certifikací k významnému rozšíření vyškolených expertů. 

„Tato oblast v rámci našeho portfolia dlouhodobě vykazuje růst a je jedním z klíčových řešení v oblasti profesionálních infrastrukturálních služeb. Díky tomuto partnerství máme možnost komunikovat přímo s výrobcem, což nám umožňuje být o krok napřed a poskytovat tak stávajícím i novým zákazníkům nejnovější technologie a být dobře informovaným partnerem při rozvoji infrastruktury prostředí zákazníka,“ uvedl obchodní ředitel Kapsch s.r.o. Kamil Swaczyna. 

Software VMware přináší možnost provozovat na jednom počítači několik virtuálních počítačů současně (od desktopů až po velké databázové systémy) a umožňuje tak zákazníkům konsolidovat serverové prostředí. Usnadňuje správu, přidělování a poskytování zdrojů serverů, umožňuje jednoduše a přímočaře vyvíjet distribuované aplikace a rapidně urychlit celý proces vývoje a testování. Poskytuje kvalitní a levné nástroje pro zajištění vysoké dostupnosti a disaster recovery. Zjednodušení hardwarové infrastruktury, velké zvýšení její flexibility a usnadnění správy přinášejí velmi rychlé a vysoké úspory nákladů. 

O společnosti Kapsch s.r.o.:

Kapsch patří k významným evropským dodavatelům komunikačních a podnikových řešení. Česká pobočka společnosti, Kapsch s.r.o., zaměstnává více než 160 profesionálů a svými 8 pobočkami pokrývá celé území České republiky. V rámci portfolia svých služeb se zaměřuje na tři hlavní oblasti řešení.

Aplikační služby zahrnují správu podnikového obsahu, implementaci a integraci aplikací. Komunikační služby nabízejí v rámci datových a konvergovaných komunikačních řešení především IP telefonii a kontaktní centra. Služby IT infrastruktury pak v plné šíři pokrývají potřeby zákazníků v oblasti sítí, datových center, bezpečnosti a outsourcingu.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená