FinExpert.e15.cz

Je Váš domov bezpečný?

(Inzerce) Nedostatečné zabezpečení je pro zloděje lákadlem. Máte bezpečnostní zámek, kování a kvalitní vstupní dveře?
Je Váš domov bezpečný?
Klepněte pro větší obrázek

KLÍČOVÉ CENTRUM se zabezpečením bytů, domů i firemních objektů zabývá již 25 let. Nabízí řešení pro účinnou ochranu Vašeho majetku a soukromí, včetně odborného poradenství, montáží a servisu. Jak je to tedy se současnými trendy v oblasti zabezpečení?

Téma spolehlivého zabezpečení domu nebo bytu je aktuální stále, ale větší pozornost mu lidé věnují vždy v období letních dovolených, kdy každoročně vzrůstá počet vloupání. V KLÍČOVÉM CENTRU doporučují zaměřit se především na kvalitu vstupních dveří. Základem je bezpečnostní zamykací vložka ve 3. nebo 4. bezpečnostní třídě a bezpečnostní kování. Většina v současnosti používaných vchodových dveří má dostatečnou odolnost, pokud si ale nejste jisti, nechce dveře zkontrolovat odborníkem. Nové bezpečnostní dveře i s veškerým příslušenstvím (a samozřejmě montáží) pořídíte v KLÍČOVÉM CENTRU také.

Pro obyvatele nižších pater je dobré nezapomínat ani na bezpečnost oken, kde lze doporučit zámky na okna. Ty jsou nenáročné na montáž a představují ochranu proti vypáčení a násilnému otevření okna. V rizikovějších oblastech je možné zvážit instalaci bezpečnostních mříží.

V současné době jsou i díky vysoké bezpečnosti a pohodlí pro uživatele stále populárnější elektronické přístupové systémy. Ty nahrazují odemykání klasickým klíčem čipem, bezkontaktní kartou, vložením číselného kódu, otisku prstu, nebo dokonce postřednictvím smartphonu. Systémů existuje celá řada, od těch vhodných pro rodinné či bytové domy až po rozsáhlé firemní komplexy.

Stále žádanějším produktem pro domácnosti i firmy jsou rovněž spolehlivé trezory – na hotovost, dokumenty, šperky i další cennosti. V poslední době je také poměrně velká poptávka po trezorech na zbraně. Na trhu je trezorů široká nabídka, mnoho z nich však nesplňuje příliš náročné bezpečnostní standardy. Při výběru trezoru je proto dobré poradit se s odborníkem a požadovat doklad o certifikaci trezoru.

Posledním trendem je rostoucí poptávka po rezervních autoklíčích (opět zvláště před dovolenými) a s tím související velký nárůst počtu výrobců autoklíčů. Je ale dobré mít na paměti, že kvalita klíčů na trhu se může výrazně lišit. V KLÍČOVÉM CENTRU jsou všechny autoklíče vyráběny pouze z kvalitních polotovarů a na precizních elektronických strojích. Díky tomu je možné zaručit, že ať už máte jakýkoliv vůz, autoklíč bude vždy kvalitou i funkčností k nerozeznání od originálu.

Další článek


 

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená