FinExpert.e15.cz

Jak zvládnout stěhování


Šárka  |  16. 12. 2005 15:52

Dobrý den,
zajímalo by mě,jestli je nějaká jiná možnost,třeba přeprava ČD.
Budeme se stěhovat asi 150km a věcí mamé teda dost,z bytu 4+1,ikdyž ty největší věci necháváme v původním bytě,stěhovat by se nevyplatilo.
Stěhovali jsem se už 5x a všechno sami,teď bych využila stěh.firmy.
Jenom mě zarazilo,že za přestěhování větších kusů nábytku(klavír) si fy účtují i 4tis.

 | 
Lenka  |  10. 08. 2016 10:10

Za sebe doporučuju si včas vyzjistit, co vše týkající se administrativy je třeba vyřídit a napsat si seznam, aby člověk na nic nezapomněl. Zadruhé si zjistit, zda je v okolí ještě nějaký obchod, který schovává krabic a byl by ochotný vám je poskytnout (my v poměrně velkém městě už žádný takový neměli, takže jsme museli krabice objednat z obalovych-materialu.cz, ale už jsem viděla, že i na bazárcích se objevují nevyužité zbytky sad objednaných z eshopů). Připravit si dostatek fixů na popisování, lepenky na zalepení krabic, kafe a čokolády na zvládnutí balení a alkoholu na oslavu úspěšného přestěhování :D A hlavně se z toho nezbláznit, člověk se za život stěhuje jen párkrát (pokud není jako já, která má za sebou už 7. stěhování :D ) a to se dá zvládnout ;)

 | 
Tomáš  |  14. 06. 2017 16:23

Pokud bych ještě jednou se stěhoval, určitě využiji, opět služeb stěhovací firmy DYMAS.cz. Provádí kompletní stěhovací a uklízecí práce s dlouholetou tradicí v rámci města Brna, České republiky a také zahraničí.

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená