FinExpert.e15.cz

Jak bydlet podle svého hned a nečekat na „potom“

(Placená inzerzce) Nedělejte kompromisy tam, kde nemusí být. Chcete bydlet podle sebe? Bydlete. Nečekejte na jinou příležitost a neříkejte si „za čas“. Udělejte to teď.
Jak bydlet podle svého hned a nečekat na „potom“

Otázku bydlení řeší každý z nás. Někteří se již odhodlali, jiní jsou ve fázi rozhodování udělat přítrž kompromisům a pořídit si vlastní bydlení. Jiní sice už ve svém domě či bytě žijí, ale přáli by si hezčí koupelnu nebo lepší kuchyň a proto přemýšlejí o rekonstrukci. Jak zvelebovat svůj domov, to je otázka, kterou řešíme všichni a téměř pořád. I to, co je dobré, může být přeci ještě lepší.

K bydlení jednoduše

Výhodou dnešní doby je to, že nemusíte s vašimi plány čekat, až našetříte. Náš trh je totiž plný různých úvěrů vázaných na bydlení. Kolikrát je až těžké se v jednotlivých nabídkách orientovat a umět vybrat ten správný. A právě toto byl jeden z impulsů pro Raiffeisen stavební spořitelnu, která v březnu letošního roku změnila své portfolio úvěrů na bydlení s cílem zjednodušit svým klientům cestu k realizaci jejich plánů. „Chtěli jsme klientům zjednodušit orientaci v naší nabídce a zjednodušit celý úvěrový proces. U nás teď stačí odpovědět na tři základní otázky: Co chci řešit? Kolik potřebuji půjčit? Jak úvěr zajistím? Naše nové úvěry REKOpůjčka a HYPOsplátka jsou připraveny klientům na míru,“ říká Renata Zikmundová z Raiffeisen stavební spořitelny.

Rekonstruovat nebo nakupovat

Už samotný název napovídá, k čemu je úvěr určen. REKOpůjčku ocení ti z vás, kteří plánují rekonstrukci či modernizaci stávajícího bytu či domu. Oproti tomu HYPOsplátka je určena těm, kteří si chtějí koupit byt nebo plánují rozsáhlejší rekonstrukci.

S REKOpůjčkou až 400 tisíc korun bez zajištění

V rámci REKOpůjčky můžete získat úrokovou sazbu od 4,7 % ročně. Pokud jste současným klientem RSTS dosáhnete na půjčku bez zajištění ve výši až 400 tisíc korun. Noví klienti dosáhnou bez zajištění až na 200 tisíc korun. „Chceme takto poděkovat stávajícím klientům za jejich věrnost,“ vysvětluje Renata Zikmundová.

HYPOsplátka s úrokovou sazbou od 3,7 % ročně

Úroková sazba 3,7 % ročně patří mezi jednu z výhod HYPOsplátky. Tou další je například možnost odložit si své splátky až o půl roku, dostanete-li se do finančních potíží. Splácení úvěru lze rozložit na třicet let, což vám zaručí minimální zatížení vašeho měsíčního rodinného rozpočtu. Splátku můžete jednorázově i opakovaně navýšit a tím si zkrátit dobu splácení a snížit tak náklady na úvěr. Záleží jen na vás, co vám bude více vyhovovat.

Konec kompromisů

Přestaňte si říkat „někdy“, „možná“, „ještě počkám“. Bydlení je základní životní potřebou, tak ji neomezujte. S výběrem optimálního řešení vám rád poradí kterýkoliv z poradců Raiffeisen stavební spořitelny. Všechny potřebné kontakty a telefonní čísla naleznete na stránkách RSTS.cz.

Další článek


 

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená