FinExpert.e15.cz

INTERNATIONAL SOS ASSISTANCE: Nové Evropské středisko v Praze

Společnost International SOS Assistance CZ, poskytující zdravotní, bezpečnostní a motoristické asistenční služby, výrazně posílila svou pozici. Pražská kancelář je jednou ze 14 regionálních kanceláří celosvětové International SOS. V červenci 2006 navíc vzniklo v Praze Evropské středisko sdílených služeb (ESSC - European Shared Services Centre), které bude poskytovat své služby. Nové centrum tak bude například likvidovat pojistné události v rámci celé Evropy.

„Tento mezník přinese International SOS v Praze nové příležitosti a potvrdí tak její mezinárodní dosah s lokálními znalostmi“, uvádí generální ředitel Ing. Lukáš Melichar a dodává: „kvalitu našich asistenčních služeb klademe vždy na první místo. Zkušení zahraniční manažeři, moderní prostory, nejnovější technologie a jmenování kanceláře evropským centrem tento fakt jen potvrzují. Evropské středisko sdílených služeb vede pět zahraničních divizních manažerů  a v budoucnu bude zaměstnávat 150-200 osob. Plánované investice se pohybují v řádech milionů dolarů.“

Evropské středisko sdílených služeb už spustilo projekt likvidace pojistných událostí a program globální zdravotní péče pro firemní klienty v rámci celé Evropy. Celý projekt zahrnuje přemisťování evropských manažerů a funkcí do Prahy v rámci již zmíněné likvidace pojistných událostí, zdravotních asistenčních služeb a smluvní sítě jejich poskytovatelů a v neposlední řadě také kontroly kvality této sítě. Z toho důvodu zde vznikají také nová pracovní místa. Pražská kancelář bude úzce spolupracovat s Alarm Centry v Londýně, Paříži, Ženevě, Frankfurtu a Madridu.

„Rozvinutá logistika a infrastruktura, jazyková vybavenost, konkurenční náklady a vysoká úroveň IT služeb a komunikace byly hlavními důvody k umístění regionální kanceláře a ESSC právě do Prahy. Jsme hrdí na to, že tak významným centrem se stala naše kancelář. Pevně věřím, že v nové roli díky své profesionalitě obstojíme a poskytneme tak našim klientům široké spektrum služeb a kvalitní péči“, sdělil Lukáš Melichar.

International SOS Assistance se v České republice řadí k předním společnostem poskytující zdravotní, bezpečnostní a motoristické asistenční služby. Mezi její klienty patří Česká pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, pojišťovna AIG, AMCICO, pojišťovna Cardif Pro Vita, ING Bank, Defend, a další. Celosvětově společnost poskytuje své služby více 6 500 firemním klientům a díky svým více než dvacetiletým zkušenostem zaujímá první místo v poskytování asistenčních služeb.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená