FinExpert.e15.cz

ING: Životní pojištění Garant Invest láme rekordy

klienti do něj za 4 měsíce investovali 2,3 mld. Kč.

V září se chystá v pořadí již třetí tranše investičního životního pojištění Garant Invest společnosti ING. V předchozích dvou tranších (trvajících dohromady pouhých 16 týdnů) klienti ING investovali do tohoto životního pojištění neuvěřitelné 2,3 miliardy korun. To je několikanásobně více, než jaké jsou známé výsledky konkurence. Průměrnou známou prodejnost na tranši překročil Garant Invest o 600 %.

„Skutečně se nám velice daří. Za úspěch je běžně považována již tranše o velikosti 400 milionů korun. Podle našich informací se nejúspěšnější tranše tohoto typu pojištění pohybují okolo 700 milionů,“ řekl Jiří Běťák, člen dozorčí rady ING Pojišťovny. Ovšem již první tranše Garant Investu, která proběhla v listopadu a prosinci loňského roku, znamenala pro ING prodej ve výši 1,1 miliardy Kč. V druhé tranši – v květnu a červnu 2008 – vložili klienti do Garant Investu dokonce 1,2 miliardy. Dohromady tedy majitelé investičního životního pojištění Garant Invest investovali 2,3 miliardy korun.

Garant Invest není jediným produktem svého druhu na trhu, svými výsledky však až 6krát převyšuje konkurenci. „Z top hráčů na trhu životního pojištění uveřejňují údaje o tranších jen některé pojišťovny. Allianz za 8 měsíců získala 503 milionů a Česká pojišťovna za 2 proběhlé tranše dokonce jen 381,5 milionu korun,“ upřesnil Běťák.

Společnost ING počítá s otevřením třetí tranše Garant Invest na podzim. Od 1. září bude na šest týdnů spuštěna další tranše, která skončí 24. října.

Investiční životní pojištění Garant Invest garantuje 100% návratnost investovaného pojistného a potenciální výnos pojištění činí až 60 % za pět let. Pojistníkem se může stát fyzická osoba mezi 18 a 80 lety nebo právnická osoba. Minimální vklad pojištění je stanoven na 100 000 korun, horní limit určen nebyl. Mezi hlavní výhody Garant Investu patří možnost kdykoliv vinvestici ukončit. Navíc ING ani neprověřuje zdravotní stav klienta při zakládání životního pojištění. Investiční životní pojištění Garant Invest si zájemci mohou sjednat přes obchodní službu ING, makléřskou síť, nebo v ING Oranžovém domě.

Více informací o Garant Investu na www.ing.cz.

Další článekcelkem 1 komentář

Nejnovější komentáře

?
Ludmilka
30. 10. 2008, 12:26

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená