FinExpert.e15.cz

ING Wholesale Banking: Nové zastoupení v Ostravě

ING Wholesale Banking Česká republika otevřela druhého května 2006 novou reprezentační kancelář pro severní Moravu se sídlem v Ostravě, Zámecká 488/20. Ostravské zastoupení se zaměří především na budování vztahů s klienty a hodlá se orientovat hlavně na významné české a mezinárodní společnosti.

Obchodní zastoupení v Ostravě poskytne kompletní nabídku produktů ING Wholesale Banking, tedy nejen sofistikované bankovní služby, ale také leasing či řešení zaměstnaneckých finančních výhod pro podniky a zaměří se zejména na české a mezinárodní firmy z regionu.

Přítomnost ING Wholesale Banking v Ostravě vyjadřuje odhodlání přispět k hospodářskému rozvoji regionu. ING WB chce uspět jak u stávajících klientů, tak i u nových zákazníků. Oběma se hodlá představit jako solidní partner a důvěryhodný poradce v otázkách podnikového finančního managementu.

Skupina ING je jednou z největších evropských finančních institucí s mimořádně vysokým ratingem AA od Standard and Poor´s. Otevření obchodního zastoupení v Ostravě představuje další rozšíření a doplnění již poskytovaných služeb ING Group na Moravě. Servis v oblasti životního pojištění a penzijního připojištění tak bude doplněn o wholesale banking produkty.

„Hlavním cílem ostravského zastoupení bude přiblížit se významným klientům ze severomoravského regionu a oslovit je s důrazem na osobní návštěvy v místě jejich působení. Klientům nabídneme finanční řešení, které jim bude připraveno na míru podle jejich konkrétních požadavků,“ říká generální ředitel ING Bank Česká republika Rolf-Jan Zweep. Ten také vysvětluje, jaké jsou hlavní přednosti ING WB v porovnání s konkurencí: „Díky kombinaci silné mezinárodní sítě a specializaci na jednotlivá průmyslová odvětví spolu s proaktivním přístupem jsme připraveni podpořit naše zákazníky v jejich každodenním podnikání a tím přispět k rozvoji severomoravského regionu.“

Regionálním ředitelem reprezentační kanceláře pro severní Moravu se stal Pavel Kačmař, který bude mít silnou podporu produktových specialistů nejen z Prahy, ale také z Amsterdamu či z Londýna.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená