FinExpert.e15.cz

ING Wholesale Banking: Nové posily v management teamu

S příchodem podzimu se k ING Wholesale Banking Management Teamu připojily dvě nové posily - Tomáš Suchomel (41), ředitel řízení rizik – Director of Risk Management ING Bank Czech Republic, a Radek Mlčák (29), finanční ředitel - Chief Financial Officer ING Bank Czech Republic.
Klepněte pro větší obrázekTomáš Suchomel nahradil v ING Wholesale Banking Hanse Broekhuisena, který se stal součástí teamu ING Wholesale Banking v Rumunsku. Na pozici ředitele řízení rizik bude mít T. Suchomel hlavní odpovědnost za řízení a monitoring úvěrových a tržních rizik a riziko protistran. Před nástupem do ING Wholesale Banking krátce působil jako šéf prodejního portfolia v RWE Transgas, a. s. Za sebou však má více něž třináctileté zkušenosti z oblasti analýzy a řízení rizik z řady bankovních domů působících v ČR: Česká Spořitelna, a. s., Komerční Banka, a. s., CITIBANK, a. s. a ČSOB, a. s.

Tomáš Suchomel vystudoval obor technologie a management na Dopravní fakultě Pardubické Univerzity a získal titul MBA na CMC Graduale School of Business (Chicago). Hovoří anglicky, je ženatý, má dceru a ve volných chvílích se věnuje sportu, lyžování, posilování a je také začínající golfista.Klepněte pro větší obrázekRadek Mlčák působí v ING Wholesale Banking již od února loňského roku a v současnosti nahradil Sandera Aardooma, který se rovněž přesouvá do Rumunska, a to na post finančního ředitele. Jako ředitel oddělení controllingu byl R. Mlčák zodpovědný za controlling aktivit ING Wholesale Banking v České a Slovenské republice. Jedním z jeho hlavních cílů na současné pozici je být lídrem v kvalitě zpracování a prezentace finančních dat v rámci ING Wholesale Banking ve střední a východní Evropě. Radek Mlčák má téměř sedmileté zkušenosti v oblasti financí a řízení rizik v bankovním sektoru. Před příchodem do ING Wholesale Banking působil v poradenské firmě PricewaterhouseCoopers na manažerské a seniorských pozicích v oblasti auditu a poradenství finančním institucím. Po absolvování vysoké školy pracoval v České národní bance v oddělení bankovního dohledu, kde se podílel na dohlídkách v oblasti řízení rizik v českých bankách.

Radek Mlčák vystudoval Vysokou školu ekonomickou a poté úspěšně absolvoval britskou ACCA Professional scheme. Je ženatý, má dvě děti, hovoří anglicky a částečně německy. Ve volném čase se věnuje cestování a sportu – fotbalu, squashi, golfu a volejbalu.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená