FinExpert.e15.cz

ING: Trojice produktů patří k nejlepším na trhu

Životní pojištění ING Investor Plus získalo potřetí hlavní ocenění soutěže o nejlepší finanční produkty roku – titul Zlatá koruna. Zlatou korunu si odnesl potřetí v řadě  ING International Český akciový fond. Stříbrnou korunu získalo Penzijní připojištění od ING a umístilo se tak v této prestižní anketě již počtvrté.

„Jsem hrdý, že produkty ING na letošní soutěži Zlatá koruna opět potvrdily svou vysokou kvalitu,“ vyznává se generální ředitel ING ČR/SR Dick Okhuijsen. „Základem naší filosofie je orientace na zákazníka. Opakovaná ocenění našich produktů dokazují, že nezůstáváme jen u teorie.“

Porota již potřetí ocenila hlavní cenou Zlatá koruna investiční životní pojištění ING Investor Plus, které poskytuje klientům finanční zajištění na stáří a současně pokrývá rozmanitá pojistná rizika a nabízí investici do interních fondů ING podle vlastního výběru. Klienti mohou flexibilně měnit rozsah pojistné ochrany a tím reagovat na jejich aktuální potřeby. Životní pojištění Investor Plus je samozřejmě daňově odpočitatelné.

Stříbrná koruna byla udělena ING Penzijnímu fondu, a.s. Penzijnímu připojištění. To nabízí vysoce efektivní způsob ukládání peněz, který akumuluje a zhodnocuje finanční prostředky na penzi. I penzijní připojištění přináší klientům jak státní příspěvek tak i daňové výhody, včetně možnosti příspěvku od zaměstnavatele a navíc soustavné zhodnocování jejich aktiv. ING Penzijní fond zvýšil v roce 2005 čistý zisk o 114 % na 579 miliónů korun a klientům bylo za loňský rok připsáno zhodnocení 4,2 %. V dosavadní čtyřleté historii soutěže Zlatá koruna se ING PF, a.s. umístil vždy nejhůře na 2. místě a je tak suverénně nejúspěšnějším fondem na českém trhu.

Prestižní titul Zlatá koruna si odnesl i ING International Český akciový fond. Ten je určen investorům, které zajímá dlouhodobé zhodnocení kapitálu prostřednictvím investic do společností, jejichž akcie se obchodují na českém akciovém trhu (min. 51 % čistých aktiv fondu) a na maďarském, polském a slovenském akciovém trhu. Aktuální rating, který obdržel fond v prestižním mezinárodním ohodnocení od agentury Morningstar, jsou 4 hvězdičky.  V roce 2005 dosáhl zhodnocení 39,52 %.

Zlatá koruna je prestižní ocenění, které uděluje každý rok v jednotlivých kategoriích finančních produktů nezávislá odborná porota složená z více než stovky finančních odborníků, ekonomů a publicistů. Organizátorem ocenění je finanční server www.zlatakoruna.info.
Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená