FinExpert.e15.cz

ING Pojišťovna rozšiřuje své portfolio o další on-line produkty

Praha, 13. prosince 2012

Průkopník v on-line pojištění, ING Pojišťovna, přichází s rozšířením své on-line nabídky. Do portfolia pojišťovny od prosince přibyly tři balíčky on-line životního pojištění. Ty lze opět sjednat jednoduše za pár minut z pohodlí svého domova bez zbytečného papírování. Balíčky nabízí kompletní pojištění v rámci jedné pojistné smlouvy, výběr různých krytí i možnost pojištění dětí.

V listopadu loňského roku ING Pojišťovna spustila první on-line životní pojištění na trhu – ProAktiv Start.

Svou pozici inovátora nyní utvrzuje rozšířením on-line portfolia o další produkty, konkrétně přichází na trh s rozšířenou nabídkou jednoduchých on-line pojištění pro případ nejčastějších rizikových situací. „Při přípravě nových balíčků jsme vycházeli z nejvíce poptávaných kombinací připojištění. Chtěli jsme našim stávajícím i potenciálním klientům nabídnout takové pojištění, které přesně odpovídá jejich skutečným potřebám,“ říká Michal Skalický, ředitel přímé distribuce ING Pojišťovny.

Tři atraktivní balíčky a speciální dárek

Výhodou každého ze tří balíčků je zejména možnost přizpůsobit parametry pojištění aktuální životní situaci a upravit si jej dle momentálních požadavků. Pojištění obsahuje možnost výběru různého krytí, připojištění dětí a odpovídá i na potřebu mít vše v rámci jedné pojistné smlouvy. Všechny tři varianty balíčků zároveň nabízejí pojištění pro případ smrti, trvalých následků úrazu i krytí pro nezbytnou dobu léčení úrazem.

A v čem se balíčky liší? Rozdíl je ve výši sjednané pojistné částky, balíčky s vyššími pojistnými částkami pak navíc obsahují i připojištění smrti následkem úrazu. Další výhodou je i cena. Balíček je možné pořídit již od 157 korun měsíčně.

Klienti se také mohou těšit na zajímavý dárek. Ke každé smlouvě o dětském připojištění získají luxusní Teploměr Thermoval Duo Scan v hodnotě 750 korun. Více informací o nových balíčcích naleznou zájemci na adrese: online.ingpojistovna.cz/zivotni-pojisteni.

„Rozhodnutí o budování přímé distribuce v oblasti životního pojištění a penzí pro nás bylo revolučním krokem. A zájem o tento typ produktu nám ukazuje, že bylo krokem správným. Svoje aktivity v této oblasti proto plánujeme dále rozšiřovat. V příštím roce je v plánu například rozšíření on-line kanálu také na Slovensko,“ doplňuje Michaela Beranová, manažerka on-line distribuce ING Pojišťovny.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená