FinExpert.e15.cz

Individual Banking – nová služba GE Money Bank pro movité klienty

Praha, 1. října 2012

Pod názvem Individual Banking začala GE Money Bank poskytovat nový typ služby pro movité klienty. Individual Banking je založen na osobním přístupu a nabídce produktů s upravenými parametry, které zohledňují potřeby a preference klientů s čistým měsíčním příjmem vyšším než 40 tisíc Kč, případně s výší vkladu nad 500 tisíc Kč. Nadstandardní služby zahrnují individuální obsluhu specializovaným bankéřem v čase a místě podle možností klienta, zvýhodněné produkty i finanční plánování včetně možnosti lepšího zhodnocení úspor. Stávající či noví zákazníci tak mohou získat například výhodnější sazby u hypoték nebo širší výběr podílových fondů k investování.

„Individual Banking se zaměřuje na dynamicky rostoucí segment obyvatelstva se zhruba dvojnásobkem průměrného příjmu v ČR. Chceme nabídnout nadstandardní služby klientům, kteří často nedosáhnou na prémiové bankovnictví jiných velkých bank a musí se spokojit s běžným bankovním servisem,“ říká Radek Hubený, segmentový manažer GE Money Bank.

V rámci programu Individual Banking mají klienti GE Money Bank možnost získat:

  • Individuální přístup – nabídka produktů je pro každého klienta jedinečná; bankéř oslovuje klienta jen s nabídkami, které jsou pro něj relevantní
  • Absolutní diskrétnost a pohodlí – každý bankéř má svou kancelář a finanční záležitosti tak řeší s klientem v privátním prostředí u kávy
  • Flexibilitu – místo a čas jednání lze přizpůsobit preferencím klientů
  • Výhodné produkty – nabídka specializovaných produktů určených pro náročné klienty za výhodnějších podmínek:
  1. All inclusive konto Genius Gold určené nejnáročnějším klientům
  2. Hypoteční úvěr se sníženou úrokovou sazbou
  3. Prestižní kreditní karta MoneyCard Gold s odměnami za nákupy až 25 % v partnerské síti věrnostního programu bene+ a úvěrovým rámcem až 300 000 Kč
  4. Flexikredit s výhodnější sazbou ke kontu Genius Gold
  5. Rozšířená nabídka investičních podílových fondů – mimo vlastní fondy GE Money také ING nebo BNP Paribas podílové fondy

„Nový program jsme připravili tak, aby dokázal oslovit zaměstnance, kteří zastávají seniorní pozice ve firmách, případně jsou součástí středního managementu, a je pochopitelně otevřený také úspěšným podnikatelům, kteří splňují základní předpoklady programu. Individual Banking je určený aktivním lidem, kteří si váží volného času a zároveň si uvědomují nezbytnost dlouhodobě zajistit finanční potřeby pro sebe i svou rodinu,“ vysvětlil Radek Hubený.

Schvalovací procesy k produktům jsou pro klienty služby Individual Banking snazší. Například sjednávání úvěrů probíhá rychleji díky možnosti přednostního schválení. Vedle zvýhodněných produktů mají zákazníci Individual Bankingu zdarma veškeré konzultace a analýzu finančních potřeb.

Uvedení služby Individual Banking bude podpořeno marketingovou kampaní s novým označením ve zlaté barvě. Bližší informace najdou zájemci na webových stránkách www.individualbanking.cz. Individuální bankéři jsou klientům k dispozici na pobočkách GE Money Bank v 15 větších městech po celé ČR.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená