FinExpert.e15.cz

HYPOTEČNÍ BANKA: Externí sítě v Hypoteční bance řídí Lucie Jirásková

Do čela nového odboru Strategické aliance se postavil Miroslav Sága.

Útvar Externí sítě, který se zaměřuje na podporu externích partnerů Hypoteční banky, má od 1. srpna 2008 novou ředitelku. Stala se jí Lucie Jirásková, jež na novou pozici nastoupila z postu Key Account Manager v České spořitelně. Jako manažerka externí sítě zde vybudovala a organizovala síť externích spolupracovníků. „Koordinovala jsem také spolupráci externích prodejců s pobočkovou sítí a pracovala na podpoře dalšího rozvoje spolupracovníků. V této činnosti budu nyní pokračovat i v Hypoteční bance, jedničce na trhu hypoték,“ vysvětluje Lucie Jirásková.

Lucie Jirásková dokončuje studium ekonomie a managementu na Newton College a absolvovala řadu odborných kurzů, například kurz manažerské a prodejní dovednosti, vzdělávání dospělých, prezentačních dovedností nebo koučování. Hovoří anglicky a rusky a ve svém volném čase se věnuje cyklistice, lyžování a in-line bruslení. Je vdaná a má syna.

V Hypoteční bance rovněž vznikl nový útvar Strategické aliance, který se bude zaměřovat na spolupráci se strategickými partnery. Jeho ředitelem se od 1. srpna 2008 stal Miroslav Sága. Do Hypoteční banky přichází z České spořitelny z pozice ředitele odboru externího prodeje, kde měl kromě řízení tohoto odboru na starosti rozvoj obchodních styků s obchodními partnery a klienty, spoluvytváření obchodních plánů a řízení realizace obchodní činnosti.

„Jedním z hlavních cílů Hypoteční banky je zaměření na multibrand. V současné době již Hypoteční banka prodává své hypotéky v obchodních sítích mateřské ČSOB, Poštovní spořitelny a Citibank, nově také přes Českou Pojišťovnu, ING Životní pojišťovnu a společnost RE/MAX. Vytvořit útvar na podporu spolupráce se strategickými partnery byl proto logickým důsledkem tohoto plánu a já jsem rád, že se na něm mohu osobně podílet a útvar vést,“ uvedl Miroslav Sága. Nový ředitel útvaru Strategické aliance vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a následně Vysokou školu ekonomie a managementu, kde získal titul MBA. Hovoří anglicky, rusky a polsky a ve volném čase hraje tenis, fotbal a zajímá se o historii. Je ženatý a má dvě děti.

„Rozhodli jsme se posílit náš obchodní tým, protože chceme zůstat i nadále na samé špičce českého hypotečního trhu. Lucie Jirásková a Miroslav Sága mají dlouholeté zkušenosti jak s hypotékami, tak s podporou prodeje, a jsem rád, že je u nás mohu přivítat. Jejich příchodem již personální změny končí, protože nový obchodní tým je sestaven,“ komentuje situaci Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele Hypoteční banky pro věci obchodní.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená