FinExpert.e15.cz

Hypermarkety – kde je nejlevněji (14. týden)

Pro nadcházející víkend opět přinášíme pravidelný přehled akčních nabídek a tipů na nákupy v nejvýznamnějších hypermarketech. Jedná se o výběr z platných katalogů a letáků, ve kterých je nabídka zboží omezena nejen datem platnosti, ale i známým sloganem "do vyprodání zásob".
Hypermarkety – kde je nejlevněji (14. týden)

Opět je tady náš přehled vybraných cenových tipů z nabídek hypermarketů Carrefour, Globus, Tesco, Interspar a Hypernova. Upozorňujeme, že se jedná o nabídky akční; znamená to tedy, že nabídka zboží může být v jednotlivých řetězcích limitovaná. Vzhledem k tomu, že každý z uvedených hypermarketů nabízí v cenových akcích ve většině případů jiné typy zboží, vybíráme do našich přehledů pouze podobné druhy zboží v rámci akcí, propagovaných na reklamních letácích.

Obchodníci z Intersparu v době uzávěrky článku zveřejnili pouze cenové akce v oblasti spotřebního zboží, proto jsme nahradili jeho nabídku v ostatních kategorií informacemi o akčních cenách v supermarketech Julius Meinl. U několika kategorií nabízíme také tipy z nabídky prodejen Makro. Na závěr dnešního přehledu jsme připravili informace o cenové akci hypermarketů Carrefour nazvané "Získejte jednou tolik."

Velmi uvítáme vaše reakce na náš článek. Napište nám v diskusi pod textem článku, zda jak jste s našimi tipy spokojeni, zda jste uvedené zboží ve vašem hypermarketu našli nebo jste dali přednost jinému druhu zboží. Uvitáme jakékoli další poznámky a doplnění našeho výběru. Své postřehy můžete také posílat na e-mailovou adresu: finexpert@cpress.cz. K tématu nakupování v hypermarketech také zakládáme diskusní fórum.

Potraviny

Zatímco před Velikonocemi kladly hypermarkety důraz zejména na cukrovinky, suroviny pro pečení a přípravu slavnostních obědů, nyní se nabídka vrací do obvyklé podoby – nabízet slevy na výrobky z celého sortimentu. Tomu odpovídá i zaměření našich tipů.

V Carrefouru probíhá akce "Festival piva" – ušetřit můžete např. koupí "multipacků" Staropramen, Budvar nebo Zlatopramen. V Hypernově můžete získat druhé balení pizzy Big Americans zdarma (libovolná kombinace).

Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: Nabídky uvedených hypermarketů

Z nabídky Makra:

  • Gold inst. káva (200 g), 185,05 Kč
  • Cukr krystal (5 kg), 104.90 Kč
  • Majka paštika (75 g), 7,56 Kč
  • Vltavín dvouplísňový sýr (120 g), 17,75 Kč

V potravinách je v Makru zboží balené v různém množství např. mléka po 12 ks, jogurty po 10 nebo 20 kusech, uzeniny krájené od 750 g, tavené sýry po 6 ks v balení, alkohol v balení po 6 lahvích. 

Ovoce a zelenina

Nejzajímavější cenové akce probíhají tentokrát v Globusu – kromě našich tipů jsou zde v akční nabídce ještě jablka, kedlubny a ředkvičky. Navíc hned tři výrobky jsou stejné jako v našich minulých tipech, ovšem tentokrát za nižší ceny (hrozny, rajčata a ředkvičky). Hypernova nabízí v ceně 24,90 různé druhy čerstvých bylinek v květináčích. 

Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: Nabídky uvedených hypermarketů

Z nabídky Makra:

  • Ředkvičky (svazek) 4,10 Kč
  • Salát hlávkový (1 ks) 10,40 Kč
  • Blumy modré (1 kg) 27,20 Kč
  • Jablka (1 kg) 16,70 Kč

Ovoce a zelenina je nejméně balena po 2 kg a odebrat lze neomezené množství. 

Masné výrobky

V sortimentu masných výrobků v Tescu upozorňuje na tipy č. 2, 3 a 5 – v rámci záruky "nejnižších cen ve městě" může být cena ještě nižší. U buřtů za 34 Kč zřejmě bude potřeba dávat pozor na kvalitu. Přestože všechny hypermarkety nabízí potřeby pro grilování, nabídka masných specialit na gril se zatím v obchodech příliš neobjevuje. 

Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: nabídky uvedených hypermarketů

V druhé kapitole článku hledejte kategorie: Elektronika a spotřební zboží, kosmetika, drogerie.

 

Další kapitola
 

Související články


 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená