FinExpert.e15.cz

HOMECREDIT: Nová Premia karta Broker Consulting umí klientovi vydělat peníze

Výhod nové nákupní karty Premia mohou využívat také klienti nezávislé konzultantské firmy Broker Consulting. Při každé platbě kartou se jim 1 až 10 % z hrazené částky ukládá na speciální konto. Naspořené peníze mohou použít podle svého rozhodnutí k úhradě stavebního spoření, životního pojištění či jiných finančních produktů, případně dále investovat podle doporučení finančního konzultanta. Karetní program Premia a stejnojmennou síť partnerských obchodů vytvořila společnost Home Credit.

„Program Premia je založen na výhodách, které klientovi poskytujeme při jeho běžných výdajích. Stačí, když nakupuje stejně jako doposud, a může si jednoduše vydělat až několik tisíc korun ročně. Z každého svého nákupu, který zaplatí kartou, totiž získá část peněz zpět. Sám se přitom může rozhodnout, jak tyto prostředky dále využije,“ uvádí Erich Čomor, generální ředitel společnosti Home Credit a. s.

Premia karta Broker Consulting funguje velmi jednoduše a transparentně. Z jakékoliv platby kartou se nejméně 1 % hrazené částky připisuje zpět na klientovo prémiové konto. Obchody sítě Premia nabízejí klientům ještě víc – až 10 % z hodnoty nákupu na prémiové konto a k tomu až 20% okamžité slevy na zboží. Síť partnerských obchodů Premia patří k největším v České republice a zahrnuje známé značky, jako jsou Asko Nábytek, Sunny Days, OP Prostějov, Sportisimo, Fokus Optik a další. Nově se síť rozrostla o obchody společností Comfor (výpočetní technika), Vitaland (doplňky stravy), Svět her (společenské hry a hlavolamy) a Domi Bags (prodejce cestovních zavazadel Samsonite).

Premia karta Broker Consulting patří do rodiny mezinárodních platebních karet MasterCard a jako s takovou s ní lze bez poplatků platit u nás i v zahraničí, případně vybírat hotovost z bankomatů po celém světě. Klienti mohou pravidelně využívat bezúročného období v délce až 51 dní. Při aktivním používání karty nehradí žádné poplatky za vedení účtu ani za měsíční výpisy.

Nasbírané prémiové koruny může každý klient použít podle svého uvážení nebo doporučení finančního konzultanta. „Vždy se snažíme, abychom klientovi pomohli najít nejvýhodnější variantu na základě jeho individuálního finančního plánu. Lze se rozhodnout například pro úhradu stavebního spoření, penzijního připojištění nebo životního pojištění. Naspořená částka se také může stát součástí prostředků k dalším finančním investicím. Kartu klientům doporučujeme pro transakční účely,“ vysvětluje Jan Lener, ředitel PR a komunikace společnosti Broker Consulting, a. s.

Další článek



 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená