FinExpert.e15.cz

HOME CREDIT, ASKO: zahájení vzájemné spolupráce

Home Credit, jeden z lídrů trhu spotřebitelského financování v České republice, začal poskytovat své úvěrové služby v obchodních domech společnosti ASKO Nábytek. Zákazníci tak mohou nakupovat s Home Creditem na splátky i v síti předního prodejce nábytku v Česku.

„Nábytek se dlouhodobě pohybuje na čele žebříčku komodit, jejichž nákup chtějí zákazníci financovat prostřednictvím spotřebitelského úvěru. Partnerstvím s významným prodejcem ASKO Nábytek svou pozici v tomto segmentu dále posílíme a budeme moci nabízet kvalitní úvěrové produkty širší skupině zákazníků,“ říká Erich Čomor, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Home Credit a. s.

Home Credit umožní nákup jakéhokoliv zboží na splátky ve všech prodejnách ASKO Nábytek. Těch je v současnosti deset po celé České republice – v Praze, Plzni, Teplicích, Hradci Králové, Brně, Zlíně, Olomouci, Táboře a také v Mladé Boleslavi, kde byla otevřena začátkem února. ASKO Nábytek doposud obsloužil v České republice více než 1,25 milionu zákazníků

Všechny pobočky nabízejí svým zákazníkům široký sortiment nábytku, a to jak v moderním designu, tak v klasickém provedení. „Prodáváme úplný nábytkářský sortiment včetně nábytku kancelářského. Zároveň nabízíme bohatý výběr doplňkového zboží v tzv. butiku. Nabídku doplňuje prodej dle katalogu. Samozřejmostí jsou komplexní služby zákazníkům – platba kartami, poradenství, zákaznický servis, doprava či montáž,“ uvádí Marek Tajbl, marketingový ředitel společnosti ASKO Nábytek.

Společnost ASKO Nábytek spol. s r. o. nepůsobí pouze na tuzemském trhu, ale také na Slovensku a v Maďarsku. Slovenským zákazníkům nabízí úvěrové produkty sesterské Home Credit Slovakia.

Nábytek na splátky – v průměru za 12 600 Kč se splatností 13 měsíců

Průměrná výše úvěru Home Credit na nákup nábytku v loňském roce dosáhla 12 600 Kč, což je o tisícikorunu víc než průměrný spotřebitelský úvěr v obchodní síti obecně. Nejvyšší úvěr poskytnutý v roce 2007 činil 300 000 Kč a sloužil na nákup kuchyňské linky. Klienti své úvěry na financování nábytku splatí v průměru za 13 měsíců.

Spotřebitelský úvěr Home Credit na nákup širokého sortimentu nábytku z ASKO si může klient nastavit podle svých individuálních potřeb. Sjednat jej lze již od 3 000 Kč, a to i s nulovou akontací. Horní hranice výše úvěru omezena není. Délku splácení si klient volí od 5 do 48 měsíců, minimální výše splátky se tak pohybuje už od 105 korun. K uzavření úvěrové smlouvy přímo v prodejně standardně stačí dva doklady totožnosti a je otázkou několika málo minut. Jakoukoliv variantu úvěru lze doplnit pojištěním proti neschopnosti splácet, které klienta chrání pro případ pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená