FinExpert.e15.cz

Hledáte práci v Ostravě? Zkuste pracovat pro GE Money

Nové centrum zákaznických služeb GE Money bude spuštěno na jaře roku 2006. V době spuštění bude v centru pracovat 50 pracovníků, od dubna 2006 bude jejich počet průběžně měsíčně navyšován, přibližně o 20 zaměstnanců. Celkově zde do konce roku 2006 bude pracovat 250 lidí, cílový stav pro polovinu roku 2008 je 500 pracovníků.

Klepněte pro větší obrázek

Zatím společnost GE Money Multiservis vybrala prvních 50 zaměstnanců, kteří budou od počátku ledna absolvovat tříměsíční školení v centrále GE Money v Praze. V rámci druhé fáze náborové kampaně GE Money Multiservis, která začne inzercí v médiích 16. ledna, bude pokračovat nábor vhodných lidí na pozice operátorů a vedoucích týmů. Tito noví zaměstnanci již nastoupí přímo v ostravském centru a budou zde i zaškoleni.

Všichni noví zaměstnanci budou proškoleni tak, aby služby poskytované zákazníkům odpovídaly vysokým standardům skupiny GE Money. Samozřejmostí je přitom v GE Money řada zaměstnaneckých výhod a široké možnosti dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Na stránkách www.gemoney.cz jsou uvedeny volné pozice v centru zákaznických služeb, zde mohou uchazeči zároveň vkládat své životopisy nebo přímo napsat na e-mailovou adresu kariera.ostrava@ge.com.

Klepněte pro větší obrázek

Profily nově obsazovaných pozic v centru zákaznických služeb:

Operátor

  • Náplní práce operátora je především aktivní a samostatná komunikace po telefonu se zákazníky GE Money, zpracování údajů a informací, ale i zhodnocení správnosti údajů ve smlouvách a řešení standardních i nestandardních situací.
  • Základními požadavky na tuto pozici jsou SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost a ochota pracovat ve směnném provozu. Uchazeč by měl být bez vad řeči a se schopností odolávat možným nepříjemným situacím.

Vedoucí týmu

  • Vedoucí týmu oddělení Operations vede tým 10 – 15 operátorů, mezi jeho hlavní cíle patří vést, motivovat, rozvíjet a hodnotit tým operátorů a koordinovat spolupráci s dalšími odděleními společnosti.
  • Klíčovými kritérii pro pozici vedoucího týmu je SŠ vzdělání a schopnost vést a řídit tým.

Důvodem pro výstavbu nového centra zákaznických služeb v regionu severní Moravy je dynamický růst společností GE Money v České republice, který si žádá zvýšení kapacit. Centrum zákaznických služeb v Ostravě rozšíří stávající kapacity zákaznického centra GE Money Multiservis v Praze , aby společnost dokázala poskytovat rostoucímu počtu svých zákazníků i nadále vysoce kvalitní služby. Celkový objem investičních nákladů představuje více než 100 milionů korun.

Výstavba nové budovy byla zahájena v červnu 2005 v lokalitě Ostrava – Hrabová. Developerem je společnost CTP a projekt nese název AXIS Office Park Ostrava. Zahájení provozu centra je plánováno na duben roku 2006.

________________________________________________________________________

Magdaléna Wavle, ředitelka centra zákaznických služeb GE Money v Ostravě

Magdaléna Wavle se narodila v roce 1974 v Hradci Králové. V roce 1997 absolvovala Vysokou školu ekonomickou, obor hospodářská a sociální politika. Je vdaná, k jejím koníčkům patří sport a bezmotorové létání.

Klepněte pro větší obrázek


 

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená