FinExpert.e15.cz

HB: Těsnější spolupráce s realitní společnost Lexxus

Hypoteční banka a realitní společnost Lexxus začnou v blízké budoucnosti úzce spolupracovat. Obě společnosti tak chtějí klientům nabídnout zvýšený komfort při výběru a nákupu bydlení. Základem nové spolupráce je vzájemná nabídka služeb a produktů partnera na svých prodejních místech a všeobecná oboustranná podpora zejména obchodních aktivit.

„Nejnovější krok Hypoteční banky odpovídá současným trendům na trhu – kompletní nabídce na jednom místě. Lidé nechtějí ztrácet čas hledáním realitní kanceláře, odhadce nebo banky. Chtějí být obslouženi rychle, a proto vyhledávají takové společnosti, které jim umožní díky úzkým vztahům s partnery snadnější pořízení nového bydlení,“ vysvětluje generální ředitel Hypoteční banky Jan Sadil. K tomu dodává: „Na trh v tomto směru přinášíme model, díky němuž nabídneme komplexní a pro klienty efektivní služby v oblasti bydlení a nadále zůstáváme pružnou bankou, která se soustředí na to, co umí,“ upřesňuje Sadil.

„Jedním z hlavních důvodů rozšíření spolupráce je další zlepšení služeb a jejich přiblížení zákazníkovi prostřednictvím obchodní sítě Hypoteční banky. Ta je jedním z nejsilnějších hráčů na hypotečním trhu,“ uvádí Ivo Překlasa, generální ředitel Lexxusu, a dodává: „Ke snaze být přítomni na více místech České republiky nás vede především zájem našich zákazníků o nové bytové projekty.“  

Hypoteční banka je první specializovanou hypoteční bankou v ČR a patří mezi největší poskytovatele hypotečních úvěrů v ČR.
Majoritním akcionářem banky je ČSOB. Základní kapitál činí 2 634 738 500 Kč.
Za 1. pololetí roku 2005 poskytla banka 6 264 hypotečních úvěrů v objemu 7,34 mld. Kč.

Společnost Lexxus je největší a nejúspěšnější pražská realitní společnost, specializovaná především na pražské, ale obecně na české, a nově také slovenské, realitní prostředí. Vznikla krátce po roce 1989 a zaměřila se především na rezidenční reality, resp.rezidenční nemovitosti. Vedle specializace na luxusní nemovitosti se od roku 2002 věnují také novým bytovým projektům a od roku 2004 také starším nemovitostem.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená