FinExpert.e15.cz

Global Payments Europe poskytne integrované platební řešení POSIS hypermarketům TESCO na Slovensku

Global Payments Inc. (NYSE:GPN), vedoucí světový poskytovatel služeb v oblasti elektronického zpracování plateb oznámil, že jím vlastněná společnost Global Payments Europe, a.s. (dříve MUZO), zahájila implementaci svého integrovaného platebního systému (POSIS) v šesti nových hypermarketech, které na Slovensku otvírá vedoucí evropský maloobchodní řetězec TESCO Stores.
 Od roku 2004 společnost Global Payments Europe implementuje POSIS v České republice ve významných maloobchodních řetězcích včetně supermarketů a hypermarketů TESCO. První instalace systému  POSIS na Slovensku v TESCO Stores byla připravena ve spolupráci se Všeobecnou úverovou bankou, a.s. (VÚB), která je členem vedoucí evropské bankovní skupiny Gruppo Intesa.

POSIS je inovativní řešení pro akceptaci platebních karet, poskytující jednoduché a rychlé zpracování transakcí. Navíc umožňuje oprávněným uživatelům na straně řetězce snadný přístup k agendám a reportům transakcí přes TCP/IP a internetové protokoly.  

“Nový systém přispěje k úspoře nákladů a umožní nám sjednotit platební schémata,“ vysvětlil Pavel Vanoušek, TESCO Stores Country IT Manager pro Českou a Slovenskou republiku. „S centralizovaným zpracováním už máme zkušenosti z Čech a vyhovuje nám z uživatelského pohledu, neboť jsme získali detailní přehled a důležité informace o transakcích, které jsme doposud neměli.“
„Pri rozhodovaní o implementácii tohto softvéru zohrávalo dôležitú úlohu zjednotenie platformy pre použitie platobných kariet v obchodných prevádzkach Tesco v SR a ČR,“ odůvodnila výběr řešení Eva Muroňová, ředitelka odboru platobných karet VÚB. Dále dodává: „Sme presvedčení, že TESCO SR ocení túto zmenu a podporí implementáciu platobného systému od spoločnosti Global Payments Europe nielen v novootváraných lokalitách Tesco ale aj vo svojich už existujúcich prevádzkach v SR.“
 
Sirus Zafar, člen představenstva a ředitel pro obchod a rozvoj Global Payments Europe, řekl: “Velmi nás těší, že v kooperaci s naším novým klientem - Všeobecnou úverovou bankou ze skupiny Gruppo Intesa můžeme poskytnou služby POSISu jednomu z nejvýznamnějších maloobchodních řetězců TESCO Stores i na Slovensku. Náš spolupráce se skupinou banky Intesa nabízí příležitost k implementaci řešení POSIS i na dalších zahraničních trzích.”

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená