FinExpert.e15.cz

Global Payments Europe: Nové posily v týmu

Global Payments Inc. (NYSE: GPN), vedoucí světový poskytovatel služeb v oblasti elektronického zpracování plateb oznámil, že obchodní tým evropské centrály společnosti v Praze (dříve MUZO) posílil od 1.8.2006 Ing. Roman Mentlík a Martin Baroš. Roman Mentlík bude zastávat pozici ředitele pro mezinárodní obchod. Funkčně bude přímo podřízen generálnímu řediteli GPE Ing. Petru Sedláčkovi. Martin Bartoš bude zastávat pozici ředitele technicko inženýrského servisu. K jeho hlavním úkolům bude patřit zaváděný nových služeb s přidanou hodnotou a další zvyšování kvality stávajících služeb, a to včetně modernizace systému řízení servisního centra GPE.

Roman Mentlík

Roman Mentlík přichází do GPE z pozice partnera IBM Česká republika, kde zodpovídal za zakázky pro veřejný a finanční sektor. Má velmi rozsáhlé zkušenosti z bankovnictví, v minulosti pracoval jako generální ředitel a předseda představenstva eBanky, člen představenstva České spořitelny, šéf divize ve West LB Europe a též v několika exekutivních pozicích v Komerční bance.

Roman Mentlík (42 let) je absolventem VŠE a West LB Europe University. Hovoří anglicky, španělsky, rusky a německy. Je ženatý, má dvě děti, k jeho zálibám patří motorismus, turistika a jachting. 

Dosavadní obchodní ředitel, pan Mgr. Sirus Zafar, ve společnosti Global Payments Europe zůstává a byl pověřen vedením strategických projektů.

Martin Bartoš

Martin Bartoš bude zastávat pozici ředitele technicko inženýrského servisu. K jeho hlavním úkolům bude patřit zaváděný nových služeb s přidanou hodnotou a další zvyšování kvality stávajících služeb, a to včetně modernizace systému řízení servisního centra GPE.

Martin Bartoš přichází do Global Payments Europe ze společnosti NCR ČR, kde pracoval od roku 1993. Zastával nejrůznější funkce, naposledy zde působil jako šéf  klientského servisu.

Martin Bartoš (46 let) je absolventem elektrotechnické fakulty ČVUT, hovoří anglicky a rusky. Je ženatý, má 2 děti, k jeho zálibám patří bojové sporty a squash.

----------------------

Společnost Global Payments Europe (dříve MUZO) poskytuje finančním institucím komplexní služby v oblasti vydávání, správy a personalizace bankovních i  nebankovních karet, zpracování transakcí, instalace a údržby bankomatů a platebních terminálů, vývoje platebních systémů a řešení. GPE dále poskytuje aplikace pro bezpečné platby po internetu, m-Commerce a též služby spojené s provozem úvěrových registrů. Platforma společnosti MUZO byla jednou z prvních na evropském trhu, které vyhověly mezinárodním standardům EMV pro čipové platební karty.

Společnost Global Payments Inc. (NYSE:GPN), je přední světový dodavatel řešení pro elektronický platební styk pro spotřebitele, obchodníky, nezávislé prodejní organizace, finanční instituce, státní úřady a nadnárodní společnosti ve Spojených státech, Kanadě, Latinské Americe, Evropě a Asii. Global Payments nabízí kompletní portfolio řešení bezhotovostních operací pro platební karty včetně kreditních a debetních karet, korporátních nákupních karet, dárkových karet, garantovaných šeků, ověřování a proplácení šeků, správy terminálů. Společnost též poskytuje služby peněžních převodů z USA a Evropy do zemí Latinské Ameriky, Maroka a na Filipíny. Další informace o společnosti a jejích službách naleznete na adrese http://www.globalpaymentsinc.com.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená