FinExpert.e15.cz

Genius Gratis: běžný účet s nejširší nabídkou služeb zdarma

Praha, 10. července 2013

Běžný účet Genius Gratis od GE Money Bank má bezkonkurenčně nejširší nabídku služeb bez poplatků na českém trhu. Jeho majitelé získají zdarma celkem 12 služeb včetně vedení účtu a všech běžných operací spojených se správou osobních financí. Takovou nabídku nemá žádná jiná banka v České republice. Klienti mohou zároveň naplno využívat zázemí silné banky, která má 258 poboček, 709 bankomatů a je přítomná ve všech regionech. S účtem Genius Gratis získávají klienti také přístup k nejširší nabídce platebních inovací v Česku, také NFC platební karty v mobilu i platební nálepky jsou zdarma.

„Téměř 200 tisíc našich klientů již poznalo, jak chutná skutečně plnohodnotné využívání bankovních služeb bez poplatků bez ohledu na to, jestli využívají naše internetové bankovnictví, pobočku nebo bankomat,“ říká Iva Štylerová, senior manažerka depozitních produktů GE Money Bank. „GE Money Bank nabízí účet, který rozsahem služeb bez poplatků jasně předčí nabídku ostatních bank,“ dodává Iva Štylerová. 

Klienti s účtem Genius Gratis neplatí za jeho vedení a získávají bez poplatků také pravidelný měsíční výpis v elektronické podobě. K účtu je zdarma i platební karta MasterCard a služby Internet Banky. Bez poplatku si mohou zákazníci nastavit rovněž zasílání SMS zpráv s informacemi o aktuálním zůstatku a pohybech na účtu.

Účet Genius Gratis umožňuje na rozdíl od konkurence neomezený počet výběrů hotovosti na všech 258 pobočkách banky v Česku, opět bez poplatků. Zadarmo je také výběr hotovosti ve všech více než 700 bankomatech GE Money Bank. Bez poplatků jsou i všechny tuzemské platby uskutečněné na pobočce nebo online s využitím Internet Banky. Zdarma lze k účtu Genius Gratis vést také kontokorent Flexikredit, za který klienti platí pouze v případě, že jej používají. GE Money Bank navíc bez jakýchkoliv poplatků zařídí za klienta převedení jeho účtu z jiné banky, a to včetně SIPA či trvalých příkazů k úhradě, to vše bez návštěvy původní banky. Jen za posledních 12 měsíců využilo tuto možnost 35 tisíc zákazníků.

„Velký úspěch našeho účtu dokládá nejen Cena veřejnosti pro Genius Gratis v prestižní soutěži bankovních produktů Zlatá koruna, ale také fakt, že každý měsíc si jej v naší bance založí tisíce nových klientů,“ dodává Iva Štylerová.

Platební inovace k účtu Genius Gratis

S účtem Genius Gratis lze naplno využívat nejširší nabídku moderních platebních metod na trhu. GE Money Bank svým klientům zdarma nabízí mimo jiné bezkontaktní platební nálepky a NFC platební karty v mobilu. Platební nálepky nabídla banka již v lednu 2013 jako první v Česku coby alternativu klasických debetních karet. Také NFC platební kartu v mobilu nabídla GE Money Bank jako první banka v Česku všem klientům bez omezení. Debetní i kreditní karta integrovaná do mobilního telefonu slouží k bezkontaktním platbám u obchodníků i k nákupům na internetu.

Ke Genius Gratis věrnostní program bene+

Největší věrnostní program na platebních kartách v Česku bene+ je automaticky spuštěn i na všech debetních kartách k účtu Genius Gratis. Klienti mohou čerpat výhody ve více než 2 000 kamenných a 21 internetových obchodech partnerů bene+. U partnerů bene+ dostávají zákazníci peníze zpět za každou platbu kartou, a to až do výše 30 % z částky nákupu. Klienti nejsou omezováni žádnými limity nebo skrytými podmínkami. Partnery bene+ jsou jak velké retailové řetězce typu Agip, Datart, BENU Lékárny, tak i malí regionální obchodníci.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená