FinExpert.e15.cz

GEMM: Ve třetím čtvrtletí nákupy za téměř 2,23 mld. korun

GE Money Multiservis potvrdil ve třetím čtvrtletí letošního roku svou vedoucí pozici na českém trhu splátkového prodeje. Od července do září financovala společnost GE Money Multiservis na území celé České republiky nákupy za téměř 2,23 miliardy korun, což představuje oproti stejnému období loňského roku nárůst o téměř 10 %.

V období od 1. července do 30. září 2005 financovala společnost GE Money Multiservis v celé České republice celkem 790 196 transakcí v hodnotě téměř 2,23 miliardy Kč, což představuje oproti stejnému období loňského roku nárůst o 9,85 % (2,03 mld. Kč v roce 2004). Z tohoto objemu připadá přibližně 787,8 milionu Kč na Multiservis úvěr, 662,9 milionu Kč na kreditní kartu MoneyCard a 777,5 milionu Kč na nákupní úvěrovou O.K. kartu.

"Nabízíme naši klientům snadné, flexibilní, rychlé a dostupné produkty, které jim umožní pořídit si zboží, které chtějí. Čím dál častěji proto také využívají produktů GE Money Multiservis rovněž z pohodlí svého domova – nakupují na splátky na internetu, objednávají zboží na splátky z katalogů a čerpají hotovostní úvěry, které jim dodá GE Money Multiservis až domů,“ uvedl Charlie Coode, generální ředitel společnosti GE Money Multiservis.

„Z dosažených výsledků je poznat, že v současné době dochází k růstu zájmu zákazníků o splátkový prodej v průběhu celého roku, nejen v předvánočním období. Očekáváme, že i v posledním čtvrtletí letošního roku si GE Money Multiservis v maximální míře udrží vedoucí pozici na českém trhu splátkového prodeje, předpokládáme, že objem zboží financovaného v posledním čtvrtletí letošního roku bude na celkových výsledcích společnosti podílet alespoň 30 %,“ dodal Jiří Pathy, předseda představenstva společnosti GE Money Multiservis.

Nejmladší produkt společnosti GE Money Multiservis - MoneyCard - se těší stále větší oblibě. Kreditní karta MoneyCard nabízí zákazníkům GE Money Multiservis až padesátidenní bezúročné období a jedny z nejnižších nákladů na správu úvěrového účtu na českém trhu - klient neplatí žádný měsíční poplatek ani poplatek za zasílání výpisu, v prvním roce a při aktivním používání karty i v dalších letech není účtován ani roční poplatek za vedení karty. Měsíční úroková sazba MoneyCard činí pouze 1,65 % z vyčerpané částky a je jednou z nejnižších sazeb na trhu.

Zákazníci GE Money Multiservis nepotřebují ručitele ani jiné, mnohdy složitě doložitelné doklady, a celý proces je velice jednoduchý. Nakupovat s Multiservis úvěrem může každý, komu je více než 18 let a předloží potřebné doklady: platný občanský průkaz, druhý průkaz totožnosti (např. řidičský průkaz, rodný list nebo cestovní pas) a bankovní kartu. Pokud žadatel bankovní kartu nevlastní, předloží doklad pro ověření adresy (výpis z bankovního účtu, vyúčtování za telefon, plyn, elektřinu nebo nájem).

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená