FinExpert.e15.cz

GEMM: V Ostravě vznikne 500 pracovních míst, zájemci se mohou hlásit již nyní

Společnost GE Money Multiservis zveřejnila na svých internetových stránkách nabídku volných pracovních míst v novém centru zákaznických služeb v Ostravě – Hrabové.  Zájemci o práci mohou tak již nyní společnost kontaktovat. Zahájení činnosti centra je plánováno na druhé čtvrtletí příštího roku. Celkově v něm v horizontu tří let vznikne 500 nových pracovních míst.

GE Money Multiservis v současnosti buduje v Ostravě – Hrabové nové centrum zákaznických služeb, které bude zprovozněno na jaře roku 2006. Toto centrum rozšíří stávající kapacity zákaznického centra GE Money Multiservis, aby společnost dokázala poskytovat rostoucímu počtu svých zákazníků i nadále vysoce kvalitní služby. Celkový objem investičních nákladů představuje více než 100 milionů korun.

Předseda představenstva GEMM Jiří Pathy uvedl, že pro provoz centra budou potřebovat kvalifikované pracovníky. Ostravu v konkurenci jiných měst vybrali především pro její potenciál trhu zaměstnanosti a kvalitní pracovní síly. Již nyní se mohou zájemci informovat o nabízených místech na stránkách www.gemoney.cz v sekci Centrum zákaznických služeb Ostrava.

V říjnu GEMM plánuje otevřít v Ostravě náborovou kancelář a doplnit nabídku na webových stránkách o další nabízená místa.

Náborová kampaň probíhá ve dvou fázích. Z první fáze náborové kampaně bude vybráno prvních 40 zaměstnanců, kteří nastoupí počátkem ledna 2006. Obsazovány jsou pozice: operátor zákaznických služeb a vedoucí týmu.

Uchazeči o zaměstnání v novém centru zákaznických služeb se mohou na www.gemoney.cz přihlásit na konkrétní pozici a vložit zde své CV. První fáze předvýběru a první kola pohovorů realizuje personální agentura. Úspěšní uchazeči postoupí ve výběrových řízení ke skupinovým i individuálním pohovorům přímo se zástupci GE Money. Zájemci o práci v centru zákaznických služeb GE Money jsou informováni i prostřednictvím inzerce v regionálních médiích.

Druhá fáze náborové kampaně bude zahájena v únoru 2006, z té bude nabíráno přibližně 50 zaměstnanců čtvrtletně. Cílem GE Money je mít v Ostravě 200 - 250 zaměstnanců na konci roku 2006 a 500 zaměstnanců do poloviny roku 2008.

Všichni noví zaměstnanci budou proškoleni a GEMM láká zaměstnance i na řadu zaměstnaneckých výhod a široké možnosti dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.

Výstavba nové budovy byla zahájena v červnu 2005 v lokalitě Ostrava – Hrabová. Developerem je společnost CTP a projekt ponese název AXIS Park. Zahájení provozu centra je pak plánováno na druhé čtvrtletí roku 2006.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená