FinExpert.e15.cz

GEMM: Nový generální ředitel

Praha 21. září 2005

Novým generálním ředitelem společnosti GE Money Multiservis se stal Charlie Coode, který dosud zastával funkci ředitele oddělení kvality GE Money v České a Slovenské republice. Nahradí tak Jiřího Pathyho, který byl povýšen do funkce ředitele splátkového prodeje GE Money pro region střední a východní Evropy, Jiří Pathy zůstává zároveň ve funkci předsedy představenstva GEMM.

Charlie Coode byl jmenován generálním ředitelem společnosti GE Money Multiservis. Ve své nové funkci bude Charlie Coode odpovídat za další rozvoj splátkové společnosti GE Money Multiservis a zajišťovat a posilovat rentabilitu jejího budoucího růstu.

„Uplatňováním inovací v nabídce produktů a služeb chceme pokračovat v naplňování potřeb našich partnerů a zákazníků a potvrdit tak naši dlouhodobou pozici jedničky na trhu splátkového prodeje,“ uvedl Charlie Coode, nový generální ředitel společnosti GE Money Multiservis.

Charlie Coode začal v srpnu 2003 pracovat jako ředitel oddělení kvality GE Consumer Finance v České a Slovenské republice, v této funkci byl odpovědný za řízení programů kvality a za zavádění nástrojů standardu kvality Six sigma. Ve skupině GE začal působit již v roce 1998, kdy začal pracovat v oddělení provozu společnosti GE Consumer Products, kde později působil jako vedoucí kvality pro oblast Evropy, Středního východu, Afriky a Indie. Předtím, než nastoupil k GE, strávil Charlie Coode osm let v britské armádě jako pilot helikoptéry a operační důstojník. Během tohoto období působil v Austrálii, Belize, Kanadě, Německu, v Papui-Nové Guineji a ve Spojeném království.

Charlie Coode se narodil v roce 1968 v Singapuru. Na univerzitě v Southamptonu obhájil akademický titul BSc. Je ženatý a má tři děti. Rád plachtaří, lyžuje, mezi jeho koníčky patří i klasická hudba, víno a staré knihy.

Dosavadní ředitel GE Money Multiservisu Jiří Pathy byl povýšen do funkce ředitele splátkového prodeje GE Money pro region střední a východní Evropy. V této nové pozici se bude zabývat rozvíjením vztahů s klíčovými mezinárodními obchodními partnery, rovněž bude pracovat na vytvoření silných společností splátkového prodeje v zemích regionu střední a východní Evropy, v nichž GE Money plánuje rozšířit svoji přítomnost.

Jiří Pathy začal pracovat ve společnosti GE Money Multiservis v roce 1996, kdy nastoupil jako manažer pro klíčové partnery. V roce 1999 se stal členem představenstva společnosti GE Money Multiservis a o dva roky později předsedou představenstva. Od začátku roku 2002 byl navíc pověřen funkcí generálního ředitele společnosti GE Money Multiservis.

Jiří Pathy absolvoval v roce 1994 Vysokou školu ekonomickou, obor mezinárodní vztahy. Své znalosti si dále prohlubuje řadou školení a odborných seminářů. Ve volném čase se věnuje sportu a své rodině -- je ženatý a má dvě dcery.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená