FinExpert.e15.cz

GEMM: Na dovolenou výhodněji s bene+

Praha, 29. ledna 2009 - Od 1. února do konce května 2009 mají držitelé kreditní karty bene+mimořádnou šanci získat odměnu navíc za včasný nákup u cestovní kanceláře Čedok. Pokud ho zaplatí kartou bene+, získají kromě zvýhodněné ceny ještě finanční bonus ve výši 2 % ze zaplacené částky. V květnu bude odměna činit dokonce 3 %.Takto získané peníze může majitel karty bene+ použít zcela dle svých potřeb.

„Spotřebitelům se snažíme nabídnout široký sortiment služeb a současně zajímavé finanční odměny. Podle toho vybíráme i partnery věrnostního programu bene+. Čedok je kvalitní značka, která tato kriteria dokonale splňuje,“ komentuje Viktor Houška, Business Development Manager GE Money Multiservis. „Odměna, kterou majitelé karty bene+ od Čedoku získají, v součtu s cenovým zvýhodněnímtakzvaných first minute zájezdů už představuje velmi atraktivní finanční úsporu“, dodává Houška.

bene+

S novou kreditní kartou bene+ její majitel při každém nákupu získává minimálně1 % z hodnoty transakce zpět. V síti partnerů se odměny pohybují až do výše10 %. Za každý nákup tak majitel bene+ obdrží odměnu v podobě vrácených peněz. Ty potom může použít podle svých představ. bene+ přináší maximální flexibilitu, protože své majitele neomezuje ve výběru míst nákupu a dává jim možnost získanou odměnu libovolně využít. Kartou bene+ lze navíc platit všudev České republice, ale i v zahraničí nebo při nákupu přes internet.

V současné době má věrnostní progam bene+ tyto partnery: Agip, Datart, Cinestar, Village Cinemas, LifeStyle Sports, NeoLuxor, GrandOptical, 123.shop.cz, camel active a Billabong. Partnerská síť se bude i nadále rozrůstat.

Kreditní karta bene+ nabízí kromě odměn za každý nákup také standardní výhody kreditních karet, jako například až 50 denní bezúročné období. S kartou nejsou spojeny žádné měsíční poplatky, navíc je v prvním roce poskytována zdarma. V dalších letech stojí roční vedení 499 korun. Kartu lze získat z pohodlí domova, bez nutnosti návštěvy pobočky. Stačí požádat telefonicky na zelené lince 800 13 11 11 nebo prostřednictvím webových stránek www.beneplus.cz. GE Money se následně postará o doručení veškeré potřebné dokumentace.

Více informací o programu bene+, jeho partnerech i probíhajících mimořádných akcích naleznete na www.beneplus.cz

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená